Výroba reklamy

Potřebujete vyrobit jakoukoliv reklamu?
Jak připravit grafiku?

Chcete si grafiku pro výrobu reklamy připravit sami a nejste si jisti jak na to? Mrkněte na náš návod.

[just_icon icon=“Defaults-paint-brush“ icon_size=“32″ icon_color=“#e95095″ icon_link=“url:%2Fterminy-dodani%2F|title:Term%C3%ADny%20dod%C3%A1n%C3%AD||“ css_just_icon=“.vc_custom_1577695795826{margin-top: 0px !important;padding-top: 0px !important;}“]
Potřebujete grafiku?

Využijte našich grafických služeb pro následný tisk či reklamní aplikace.

[just_icon icon=“Defaults-calendar“ icon_size=“32″ icon_color=“#e95095″ icon_link=“url:%2Fterminy-dodani%2F|title:Term%C3%ADny%20dod%C3%A1n%C3%AD||“ css_just_icon=“.vc_custom_1576272265415{margin-top: 0px !important;padding-top: 0px !important;}“]
Rychlé dodání

Nejrychlejší výroba reklamy v Praze a okolí.

[just_icon icon=“Defaults-dropbox“ icon_size=“32″ icon_color=“#e95095″ icon_link=“url:https%3A%2F%2Fg.page%2Foffsigncz%3Fshare|title:Hodnocen%C3%AD%20Google|target:%20_blank|“ css_just_icon=“.vc_custom_1644347344980{margin-top: 0px !important;padding-top: 0px !important;}“]
Materiály skladem

Velký výběr skladových materiálu pro reklamní výrobu a tisk.

[just_icon icon=“Defaults-wechat weixin“ icon_size=“32″ icon_color=“#e95095″ icon_link=“url:https%3A%2F%2Fg.page%2Foffsigncz%3Fshare|title:Hodnocen%C3%AD%20Google|target:%20_blank|“ css_just_icon=“.vc_custom_1576356566954{margin-top: 0px !important;padding-top: 0px !important;}“]
Nejlepší hodnocení

Máte nás rádi, máme od Vás jen ta nejlepší hodnocení. Děkujeme!

Jakou reklamní výrobu u nás naleznete?

Řezaná grafika je obecný název pro nápisy a loga vyřezané ze samolepicí fólie. Touto technologií lze vyrobit obrovské množství reklamních a jiných polepů, jako jsou např. otevírací doba na dveře prodejny, orientační systémy v budovách, reklamní polep výloh, aut, letadel i lodí. Fólie mají různou životnost, kvalitu a různé oblasti použití, proto by neměla být hlavním kritériem cena, která se může výrazně lišit právě díky kvalitě. Polepy na auto jsou až několika násobně dražší, než monomerické fólie, ale na první pohled je lajk nerozezná. U nás naleznete jen ty nejkvalitnější polepy pro různé oblasti použití. Řezanou grafiku lze vyrobit pouze z vektorových cest, které definují ořezovou cestu, díky které řezací plotr vyřízne požadované tvary do fólie. Lze bez problému spojovat i několik barev a vytvořit tak více barevnou řezanou grafiku. Je však důležité dbát na minimální velikosti textů – parametry najdete v sekci Příprava grafiky. Pokud potřebujete samolepku s barevnými přechody nebo obrázkem (fotkou apod.), přejděte na stránku Velkoformátový tisk.

Typy samolepicích plotrových fólií a jejich použití

Krátkodobá monomerická fólie
Cenově nejpříznivější vinylová fólie je monomerická válcovaná fólie. Tyto fólie nejsou vůbec vhodné pro náročné aplikace v exteriérech, jako například polepy aut nebo vývěsní štíty na fasádách. Monomerická fólie není stabilní, takže je téměř jisté, že se smrskne a objeví se adhesivní vrstva pod fólií. Na adhesivní vrstvu se nalepí nečistoty, které budou zřetelně vidět jako lepkavý černý obrys kolem písmen a dalších prvků v zakázce. Bohužel lepkavý černý obrys bývá zpravidla pouze začátkem nastávajícího závažného zhoršení kvality. Nakonec se vinylová fólie začne vlnit, praskat a odlupovat jako nátěr. Monomerické fólie jsou tedy vhodné pro aplikace do interiéru a krátkodobé aplikace v exteriérech. Fólie jsou určené jak pro potisk a laminaci, tak i jako řezaná grafika z barevných fólií.

 • Životnost 2-4 roky
 • Použití v interiérech a krátkodobě v exteriérech
 • Polep na stěnu, polep na vnitřní dveře, polepy expo stánků

Střednědobá polymerická fólie
Polymerické válcované fólie obsahují příměs polymerů, která omezuje smršťování. Přestože se tyto fólie vyvíjí již celou řadu let, stále ještě nedosahují stability a odolnosti litých fólií. Polymerické fólie jsou pro aplikace v exteriéru výrazně vhodnější než monomerické fólie. Nejsou však vhodné pro aplikace na nepravidelné povrchy, například nýty, texturu nebo prolisy dopravních prostředků, kde naopak excelují lité fólie. U méně náročných zakázek pro exteriéry však polymerické fólie představují reálnou alternativu místo litých fólií. Znovu však platí, že pokud máte jakékoli pochybnosti jakou fólii byste měli použít, neriskujte a zvolte litou fólii.

 • Životnost 4-7 let
 • Použití v interiérech i v exteriérech
 • Reklamní polepy na auta, polepy cedulí a výloh

Dlouhodobá litá fólie
Lité fólie jsou dražší, ale rozdíl v ceně se mnohonásobně vyplatí. Vyšší cena zpravidla představuje pouze nepatrné procento celkové výše zakázky v porovnání s životností a kvalitou fólií. Lité fólie jsou stabilní, takže k jejich smršťování dochází málokdy. Jelikož lité fólie jsou zpravidla tenčí a měkčí, snáze se řežou, odlupují a aplikují. Lité fólie jsou vhodné na nepravidelný podklad, například na nýty, texturu a hluboké prolisy aut. Díky tomu jsou optimálním řešením pro skutečně extrémní aplikace v exteriéru – především pro polepy a celopolepy dopravních prostředků. Přestože jsou lité fólie možná až příliš kvalitní pro aplikace v interiérech, patří k oblíbeným kvůli snadné manipulaci a špičkové kvalitě, kterou garantují.

 • Životnost 7-10 let
 • Použití v exteriérech a na náročné povrchy
 • Polepy aut, lodí, letadel a dlouhodobé aplikace
Speciální fólie

Kromě těchto tří základních typů fólií popsaných výše existují také speciální fólie ke zvláštním aplikacím.

 • Polyesterové fólie
  Tyto fólie jsou zpravidla velice lesklé a vůbec se nevytahují. Jsou tedy vhodné pouze pro aplikace na plochém povrchu.
 • Polyethylenové fólie
  Jsou permanentní samolepicí materiály určené do náročných průmyslových podmínek. Jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám, vodě, chemikáliím a olejům.
 • PVF fólie (antigraffiti)
  Jsou chemicky inertní k solventům, které se nacházejí v barvách, a proto se obvykle používají jako ochranné vrstvy tam, kde se často vyskytují sprejeři.
 • Křehké lité fólie
  Jak vyplývá ze samotné názvu. Tyto fólie jsou křehké a obtížně se odstraňují. Z tohoto důvodu představují ideální řešení pro bezpečnostní označování.
 • Hybridní fólie
  Jsou obvykle kombinací nebo konstrukcí dvou nebo více materiálů. Využití vlastností dvou typů materiálu umožňuje například tisknout na materiál s jinak nevhodným povrchem pro tisk.

Polepy výloh lze vyrobit několika různými způsoby. Nejčastěji se polepy výloh vyrábějí z řezané grafiky, tedy z barevných samolepicích fólií, do kterých se vyříznou písmena a tvary, které se po odstranění okolní nepotřebné fólie opatří tzv. přenosovou fólií a jsou tak připravené k aplikaci. Zajímá Vás, jak se polepy vyrábějí a jak je aplikovat? Mrkněte na náš video návod.

 

Polepy výloh lze také vytvořit vytištěním libovolné grafiky, obrázků nebo fotek na samolepicí fólii, kterou lze následně naformátovat na požadovaný rozměř či tvarově vyříznout libovolný tvar. Nejvhodnější je střednědobá polymerická tisková fólie.

 

 

 

Velmi oblíbeným druhem polepu výlohy je použití perforované samolepicí fólie, kterou lze polepit celá výloha. Bílá „dírkovaná“ fólie je určená pro plnobarevný potisk. Aplikuje se na výlohy z venkovní strany. Z vnitřní strany je vidět ven a z vnější je vidět pouze potisk. Tato fólie lze také tvarově vyřezávat, čímž vznikají velmi zajímavé reklamní aplikace. Pro tento druh polepu zvolte perforovanou okenní fólii.

Mezi komerční polepy řadíme všechny reklamní a tiskové aplikace ve veřejných budovách, nákupních centrech nebo expo akcích.

 • Reklamní polepy eskalátorů a travelátorů v nákupních centrech
 • Polepy výtahů
 • Promo stánků
 • Prezentačních stánků na veletrzích
 • Polep skleněných příček v kancelářích
 • Výrobu magnetických a popisovatelných tabulí do zasedacích místností (vč. vlastního potisku)

Reklamní cedule, nosiče a poutače jsou deskové materiály z různých materiálů o určité tloušťce, které polepíme řezanou grafikou či vytištěnou samolepkou. Náš nejprodávanější deskový materiál je měkčená PVC deska o síle 5mm, která je určená jak do interiéru, tak pro exteriérové instalace. Měkčené PVC desky o síle 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 13, 15 a 19mm lze objednat standardně do druhého dne. Mimo bílé verze mohou být také celé probarvené.

 

Kapa deska – jedná se o sendvičové desky s polyuretanovým jádrem určené pro nejrůznější interiérové aplikace, ať už jde o fotomounting, interiérový design, grafické prezentace, 3D POS/POP aplikace, modely pro architekty či designéry, výstavní účely, klientské prezentace a další. Jejich předností je perfektní provedení, exkluzivní vzhled a široké možnosti zpracování.

 

SMART-X – jedná se o non-pvc materiál, jehož jádro je z pěnového polystyrenu a povrch z houževnatého polystyrenu. Díky tomu jsou desky lehké a pevné zároveň. Dobře odolávají vlhkosti, povětrnostním vlivům a UV záření, proto je lze používat i v exteriéru. Rozsah teplot -10 až + 70 °C.

 

 

IPrinto – Sendvičová deska z polypropylenu s bublinkovou strukturou. K dispozici různé tloušťky a gramáže. Díky UV stabilizaci jsou vhodné i do exteriéru. Jelikož jde o polypropylenové desky, dají se plně recyklovat. Používají se hlavně na výrobu reklamních tabulí, POS/POP, uplatnění najdou ale i ve výstavnictví.

 

Pokud hledáte odolný materiál pro dlouhodobé instalace, doporučujeme tzv. Dibond, což je tuhý kompozitní materiál s takzvanou „sendvičovou“ konstrukcí, kde jsou dvě hliníkové desky silné asi 0,3 mm tepelně vázané na centrální desku z polyethylenu. Dibondové desky mají menší hmotnost než hliníkové, ale zároveň mají vysokou tuhost a rovnost, jsou odolné proti korozi, UV záření a odolné proti nárazu. Desky jsou obvykle dodávány v tloušťkách 2, 3 nebo 4 mm. Mohou mít také různé kombinace povrchové úpravy – bílá/bílá, bílá/šedá, bílá/stříbrná, šedá/broušený hliník a bílá/černá v lesklé či matné variantě.

Polymethylmethakrylát (PMMA), neboli plexi sklo, je u nás k dispozici v čiré, bílé, černé nebo opálové (mléčné) variantě. Materiál se vyznačuje vynikajícími optickými vlastnostmi, je odolný proti UV záření a povětrnostním vlivům. Dá se použít pro přímý styk s potravinami. Jsou určeny zejména pro výrobu světelných reklam, k výrobě reklamních stojánků, dekorací, jako kryty strojů a jiných zařízení.

Světelné (light) boxy jsou velmi populární reklamní nosič určené na fasády budov standardně umísťované nad vchod do komerčních prostor.

Light boxy nabízíme ve tvaru obdélníku (lze i se zaoblenými hranami), čtverce (lze i se zaoblenými hranami) a kruhu. Jako světelný zdroj lze zvolit buďto standardní zářivkovou trubici či úsporné LED řešení.

 

Světelné boxy lze polepit translucentní řezanou grafikou, která propouští světlo, tiskovou translucentní fólií pro plnobarevný potisk, či block-out černou fólií, která propustnost světla blokuje a lze tak docílit velmi poutavých řešení, kdy např. nápis svítí a okolí nápisu je černé, tedy nesvítí.

Roll-upy patří mezi nejoblíbenější interiérové reklamní nosiče vůbec. Díky jejich velké ploše lze uvést všechny důležité informace vč. poutavé grafiky. Jsou velmi skladné a lehké, takže transport na jakoukoliv akci či výstavu je hračka. U nás seženete roll-upy v několika kvalitativních variantách, od základního ekonomického roll-upu na „jedno použití“, až po vysoce elegantní a reprezentativní chromové provedení. Dostupné velikosti plochy potisknutého filmu jsou 85x200cm nebo 100x200cm. Pro tisk používáme luxusní sametový PP film s šedou zadní stranou. Nikdy ne banner, který není dostatečně pevný a po několika použití se kroutí a ohýbá. Konkrétní roll-up si vyberete v našem eshopu v sekci Roll-upy.

Velmi zajímavou, ekonomickou variantou k Roll-upu je tzv. X-Banner. Jedná se o kovovou konstrukci ve tvaru „X“, do které se za rohy připevní plátno s vytištěnou grafikou. Vzhledem k možnosti připevnit tiskové médium ve všech čtyřech rozích a dosáhnout tak rovnoměrného napnutí, je možné použít jako nosič grafiky ekonomicky výhodný laminovaný banner (reklamní plachtu).

 

 

 

Pro upoutání pozornosti v exteriéru je možné využít tzv. Áčka, tedy dvě tabule spojené v konstrukci do písmene „A“. V rozměrech 500x700mm nebo 700x1000mm. Hliníkové tabule jsou vybaveny zaklapávacím rámem s antireflexní fólií pro rychlou změnu grafiky. Dále u nás můžete objednat samostatné klap rámy v provedení do interiéru, exteriéru, bezpečnostní rámy se zámkem, světelné rámy, oboustranné rámy, stojánky a další reklamní a prezentační nosiče. Všechny varianty naleznete na našem eshopu v sekci Reklamní nosiče.

Je skvělé, když Vaši představu o reklamě společně proměníme ve skutečnost a jste tak díky nám ve vesmíru vidět. Rádi Vám navrhneme optimální řešení pro komplexní reklamní výrobu od grafického návrhu, přes výrobu tiskovin, potisku textilu až po branding Vaší provozovny.

Máme za sebou několik reklamních řešení, kdy jsme s klienty rebrandovali veganské bistro, vytvářeli kompletní identitu pro několik kaváren vč. reklamní výroby a tisku, dodávali kompletní reklamní služby do útulného květinářství a mnoho dalších.

Běžnou samolepku na výlohu Vám vytiskne každá reklamka i my, jsme zde ale také pro ty z Vás, kteří chtějí něco nového, originálního a neotřelého. V našem portfoliu materiálů pro výrobu reklamy a tisk naleznete spoustu zajímavých a netradičních materiálů, které nemá každý druhý. Zajímá Vás víc? Pojďme se sejít a společně vymyslet něco úžasného. Kontaktujte nás a buďte ve vesmíru vidět i Vy!

Aplikace reklamy
Všechny reklamní, samolepicí a další média Vám rádi aplikujeme, nalepíme a nainstalujeme. Disponujeme odborníky, kteří se specializují na různé druhy reklamních aplikací, výškové práce, ale i deinstalací (odlepení) polepů a fólií. Díky moderním nástrojům a účinným přípravkům odstraníme Vaše staré polepy z téměř jakéhokoliv povrchu.

Pro objednání aplikace a její správné nacenění je nutné, abychom věděli:

 • O jaký druh aplikace se jedná (polep, tapety, deskové materiály, prezentační systémy…)
 • Rozměry aplikovaného polepu
 • Kde se bude aplikace provádět (uveďte město a konkrétní místo)
 • Na jaký povrch budeme lepit či instalovat (uveďte konkrétní druh aplikace)
 • V jaké výšce od země
 • Množství aplikací ( např. kolik ploch se bude polepovat)

Pouze na základě těchto detailních informací jsme schopni Vám sdělit konkrétní cenu aplikace reklamy. Obdobné je to i u deinstalace či odstranění původní reklamy a polepů.

Pro poptávku na instalaci či deinstalaci reklamy nás prosím kontaktujte.

Před každou reklamní instalací či aplikací Vás žádáme o dodržení následujících přípravných kroků, bez kterých nejsme schopni ručit za životnost a kvalitu aplikované reklamy.

Potřebujete vyrobit reklamu?

Neváhejte se na nás obrátit s požadavkem na jakoukoliv reklamní výrobu. Rádi Vám s výběrem vhodného materiálu poradíme.

Výrobní technologie:

Pro výrobu Vaší reklamy používáme vlastní profesionální technologie, které nám pomáhají vyrábět v té nejvyšší kvalitě a v extrémním čase dodání. Nejčastěji používaný stroj je řezací plotr značky Graphtec a velkoformátový tiskový stroj Mimaki. Pro formátování deskových materiálů slouží velkoformátová řezačka Keencut.

Nenašli jste přesně to, co hledáte?

Na stránkách nejsou uvedeny všechny možnosti reklamní výroby a proto nás prosím kontaktujte.