Velkoformátový tisk

Potřebujete vytisknout něco velkého?
Jak připravit grafiku?

Chcete si grafiku pro výrobu reklamy připravit sami a nejste si jisti jak na to? Mrkněte na náš návod.

Potřebujete grafiku?

Využijte našich grafických služeb pro následný tisk či reklamní aplikace.

Rychlé dodání

Nejrychlejší výroba samolepek v Praze a okolí.

Materiály skladem

Velký výběr skladových materiálu pro reklamní výrobu a tisk.

Nejlepší hodnocení

Máte nás rádi, máme od Vás jen ta nejlepší hodnocení. Děkujeme!

Jaké materiály používáme?
Proč jsou naše materiály dražší?
Potřebujete mít zakázku hotovou ještě dnes?
Co vše lze u nás vytisknout?
Jaké materiály používáme?

Žádná “Čína”! Pro velkoformátový potisk používáme kvalitní ověřené materiály od známých renomovaných výrobců Avery Dennison, Orafol, Image Perfect, Arlon a dalších. Většina z nich se vyrábí v Německu či USA, nikoliv v Číně, díky čemuž je zachovaná 100% kvalita a deklarovaná životnost, za kterou ručíme.

Proč jsou naše materiály dražší?

Jak je zmíněno v odstavci výše, vzhledem k tomu, že nepoužíváme žádné levné, čínské materiály a fólie častokrát pochybného původu, které leží ve skladech i několik let, čímž se extrémně zkracuje jejich životnost, ale všechny námi používané materiály kupujeme od oficiálních distributorů či dokonce přímo výrobců, kteří nám zaručují “čerstvost” a trvanlivost materiálů. Tyto materiály jsou v nákupu i několikrát dražší než jejich konkurenti z jihovýchodní Asie a tak se cena promítne i do Vaší výsledné ceny. Předností je však 100% kvalita a záruka, která za vyšší cenu rozhodně stojí. Přesvědčte se sami!

Potřebujete mít zakázku hotovou ještě dnes?

Pokud na zakázku spěcháte a potřebujete mít vyrobeno či vytisknuto ještě dnes, podívejte se do sekce Termíny dodání, kde naleznete bližší informace vč. příplatků za expresní vyřízení zakázky.

Co vše lze u nás vytisknout?
 • Samolepky
 • Samolepky na auto
 • Okenní fólie
 • Reklamní plachty
 • Magnetky
 • Plakáty
 • Textílie
 • Tapety
 • Roll-upy
 • Polepy na výlohy
 • Obrazy
 • Podlahové samolepky
 • Statické samolepky
 • Filmy a fólie
 • A další

Máte zájem o velkoformátový tisk?

Nejrychlejší způsob jak získat cenu a podrobnosti je poslat nám poptávku. Obratem Vám odpovíme.

Výrobní technologie:

Tiskneme na vlastních velkoformátových a produkčních strojích značky HP, Mimaki a Roland. Kombinujeme latexovou technologii ( např. interiérové tapety)  a eco-solventní tisk (např. polepy aut) dle potřeby a nejlepších požadovaných výsledků.
Možnosti dokončení tisku (pro více info klikněte na jednu z voleb):
Laminace Formátování Tvarový ořez Aplikace a Instalace

Samolepicí materiály
Papíry
Banner & Mesh
Tapety
Podlahové
Textilie & Plátna
POP & POS
Ostatní

Nenašli jste materiál, který hledáte?

Na stránkách nejsou uvedeny všechny dostupné materiály, z tohoto důvodu nás prosím kontaktujte.

Tvarový ořez

Nejčastěji se tvarový ořez používá u samolepek, které se po vytištění vyříznou do Vámi definovaného tvaru. Tzv. Kiss Cut prořízne pouze samolepicí vrstvu a podkladový papír (liner) neporuší. Výsledkem jsou samolepky dodané v roli. Pokud si přejete nařezání do archů či Die Cut – tvarový ořez vč. prořezu lineru, kontaktujte nás.

Soubor s tiskovými daty musí obsahovat samostatnou vrstvu s vektorovou cestou, která je vytvořena z nadefinované přímé barvy (ideálně 100% M) pojmenované CutContour. Takto pojmenovanou cestu rozpozná řezací plotr a vytvoří ořez.

Laminace

Jednostranné laminování (potažení výtisku čirou fólií) zaručí Vašemu tisku stálobarevnost, ochranu proti otěru a UV záření. Laminační fólie může být lesklá, matná, strukturovaná např. pro podlahové samolepky či speciální popisovatelné nebo antigraffiti. Doporučujeme laminovat hlavně aplikace pro venkovní použití a polepy aut.

Formátování

Formátování provádíme dle ořezových značek, kterými jsou opatřeny Vaše tiskoviny. Pokud se jedná o tisky, které budeme také aplikovat, je nutné nechat na tiscích přesah a seříznout na čistý formát až po aplikaci. Pokud si přejete jiné formátování, dejte nám vědět.

Aplikace a instalace

Součástí našeho týmu je i zkušený aplikátor reklamy, který provádí jakýkoliv druh instalace a aplikace námi vyrobené reklamy a polepů. Polepy výloh, polepy aut, aplikace samolepicích tapet, instalace štítů a boxů a dalších.

Menu
Neodcházejte a využijte slevu!

SLEVA 100 Kč
Na celý eshop. Platnost 60 minut!

Kód kuponu - DONTGO100
ZOBRAZIT ESHOP
close-link