Ostatní služby

Rychlé dodání

Jsme nejrychlejší reklamka Praze a okolí.

Jsme spolehliví

Na nás se můžete vždy spolehnout. Nezklameme Vás.

Nejlepší hodnocení

Máte nás rádi, máme od Vás jen ta nejlepší hodnocení. Děkujeme!

3D samolepky
Razítka
Grafické služby & DPT
Šablony dopravních prostředků (blueprints)
Vizualizace
Konzultace reklamy
3D samolepky

3D samolepky neboli logoprinty jsou tvarově vyřezané samolepky opatřené vrstvou epoxidové pryskyřice, která je po zaschnutí pevná a pružná.

Výroba 3D plastických samolepek na zakázku. Na základě Vaší poptávky Vám obratem připravíme cenovou nabídku s termínem dodání. Po odsouhlasení tiskových dat a úhrady faktury zahajujeme výrobu.

  • Nejrychlejší výroba v ČR
  • Výroba již od 1 kusu
  • Expresní dodání do 72 hodin
  • Vzorky 3D samolepek

Použití 3D samolepek
Etikety na produkty, označení výrobku, luxusní samolepka na auto, merchandising a mnoho dalších použití.

Z jakých materiálů lze vyrobit 3D samolepky?
Nejběžněji používáme bílou a čirou samolepicí fólii, díky tisku bílou lze potisknout také barevné a černé fólie, případně metalické či zrcadlové. Pokud požadujete větší odolnost či vysokou lepivost, v portfoliu máme fólie se silnými a speciálními lepidly, které drží i na strukturovaných a náročných površích.

Jak probíhá malosériová výroba?

1. Na samolepicí fólii vytiskneme Váš motiv.
2. Následně vytvoříme tvarový ořez a odstraníme nepotištěnou část fólie.
3. Na jednotlivé tvary naneseme dvousložkovou pryskyřici, kterou následně necháme vytvrdit.
4. Tadá! Vaše nové 3D samolepky jsou připraveny k expedici.

Pro přípravu grafiky se prosím podívejte do sekce Příprava grafiky, kde naleznete bližší informace o tom, jak správně motiv pro výrobu vyexportovat.

Líbí se vám 3D samolepky?

Pošlete nám nezávaznou poptávku ještě dnes.

Razítka

Jako každá “správná” reklamka musíme mít razítka 🙂 Ale protože nejsme běžná reklamka, naše razítka jsou jiná. Razítko Colop EOS Line je moderní a ergonomicky tvarované razítko pro brilantní a velmi ostrý otisk – snadno a rychle se složí a je připraveno okamžitě k dispozici. Atraktivní černé a bílé rukojeti nabízejí možnosti pro Váš vlastní design.

Na výběr máme běžné obdélníkové a čtvercové varianty razítek, kulaté, datumové, kombinované, kapesní razítko v propisce nebo extra velká razítka o maximálním rozměru 89x121mm, což je u běžných razítek nereálné.

Upozornění: Do razítek EOS Line je nutné používat originální inkoust. V případě použití běžné razítkové barvy dojde k zaschnutí tiskové desky a ztrátě záruky.

Jaké jsou přednosti oproti běžným otočným razítkům?

  • 4x větší životnost než klasické razítko – až 20.000 otisků na jedno napuštění
  • Ideální pro malé písmo, tenké linky i velmi jemnou grafiku (ostré kresby či fotografie).
  • Vysoká spolehlivost – nezasekává se (žádná mechanika) – jemný stisk

Potřebujete nové razítko?

Pošlete nám nezávaznou poptávku ještě dnes.

Grafické služby & DPT

Grafické služby není třeba popisovat. Vaši představu přeneseme do digitální podoby a poté, co ji společně doladíme, je výsledná grafika připravena k tisku, vyřezání nebo k jinému použití.

DTP (desktop publishing), neboli předtisková příprava, v sobě zahrnuje poměrně širokou škálu činností, které je vždy potřeba s grafikou, kterou od Vás či od Vašeho grafika obdržíme, provést. Každý druh reklamní výroby potřebuje jinou “péči” před samotným zahájením produkce. Před tiskem letáků je třeba vytvořit tzv. archovou montáž, kdy se jednotlivé tiskoviny vyskládají na výchozí formát papíru, opatří ořezovými značkami, provede pre-flight, což je soubor úkonů, které zabezpečí, laicky řečeno, aby se vytisklo vše tak, jak má. U velkoformátového tisku je příprava obdobná, avšak je kladen větší důraz na správné nastavení kvality tisku, vytvoření, či kontrola ořezové cesty pro následný tvarový ořez, atp.

Nejčastější problém, se kterým se v předtiskové přípravě setkáváme je, že grafik nepřevede fonty (použitá písma v dokumentu) do křivek, což následně způsobí, že nám při pre-flight procesu texty zmizí či je zastoupí systémové písmo. Proto Vás žádáme, dbejte na to, aby před exportem do PDF byly všechny texty převedeny do křivek (outlines).

Šablony dopravních prostředků (blueprints)

Pojďme začít troškou historie. Blueprint nebo modrák (dříve též diazografie) je fotografický proces a typ reprodukce papírových předloh, obvykle technických nákresů, architektonických nebo strojírenských dokumentů pomocí kontaktního procesu na fotocitlivý papír. Pojmem blueprint se označuje jakýkoliv podrobný plán či nákres. Proces byl vynalezen v 19. století a umožnil rychlou a levnou reprodukci dokumentace používané ve stavebnictví a strojírenství. Blueprint byl charakteristický bílými čarami na modrém pozadí negativně vzhledem k originálu. Proces neumožňoval reprodukci barev nebo odstínů šedé. Technologie byla opuštěna s nástupem velkoplošných skenerů a kopírek.

Slovo blueprint se v reklamní výrobě, zejména při polepování aut, používá dodnes a označuje přesný nákres obrysových kontur automobilů a dalších dopravních prostředků. Díky tomu jsme schopni s vysokou přesností připravit grafické podklady na Vaše auto, aniž bychom ho museli předem fotit. Rozměry jsou v blueprintech téměř vždy přesné, i přesto však doporučujeme před zahájením výroby polepů a fólií vůz přeměřit.

Před téměř každým polepením auta připravíme vizualizaci finálního polepu právě na blueprint nákres, který Vám zašleme k odsouhlasení. Vás typ auta můžete nalézt na stránkách s databázi, ze které blueprinty získáváme.

Pokud potřebujete blueprint Vašeho vozu pro svou osobní potřebu, rádi Vám šablonu zašleme. Poplatek za 1 blueprint je 200 Kč bez DPH.

Zdroj historie: Wikipedia

Vizualizace

Poté, co Vám navrhneme grafická data pro reklamní výrobu, připravíme Vám vizualizaci. Na Vámi dodaný podklad (např. fotografii Vaší výlohy) v grafickém programu umístíme jednotlivé motivy, abyste si mohli představit, jak bude výsledek vypadat. Tato služba není prováděna u všech zakázek automaticky. Je potřeba si o ni samostatně zažádat. V případě složitějších vizualizací účtujeme poplatek za grafické služby ve výši 500 Kč bez DPH/ hod.

Konzultace reklamy

Je skvělé, když Vaši představu o reklamě společně proměníme ve skutečnost a jste tak díky nám ve vesmíru vidět. Rádi Vám navrhneme optimální řešení pro komplexní reklamní výrobu od grafického návrhu, přes výrobu tiskovin, potisku textilu až po branding Vaší provozovny.

Máme za sebou několik reklamních řešení, kdy jsme s klienty rebrandovali veganské bistro, vytvářeli kompletní identitu pro několik kaváren vč. reklamní výroby a tisku, dodávali kompletní reklamní služby do útulného květinářství a mnoho dalších.

Běžnou samolepku na výlohu Vám vytiskne každá reklamka i my, jsme zde ale také pro ty z Vás, kteří chtějí něco nového, originálního a neotřelého. V našem portfoliu materiálů pro výrobu reklamy a tisk naleznete spoustu zajímavých a netradičních materiálů, které nemá každý druhý. Zajímá Vás víc? Pojďme se sejít a společně vymyslet něco úžasného. Kontaktujte nás a buďte ve vesmíru vidět i Vy!

Naše mise

Každý den nás Vaše požadavky a zajímavé poptávky na výrobu reklamy posouvají dál a za to Vám děkujeme, protože díky Vám, našim klientům, na sobě neustále pracujeme, kupujeme nové technologie, učíme se (vč. failů samozřejmě) a posouváme naše hranice dopředu. Pokud přijdete s něčím, co není náš denní šálek kávy, ale víme, že zakázku na 100% zvládneme, nikdy Vás nenecháme ve štychu. Schválně, zkuste se na nás obrátit právě s Vaším požadavkem, a pokud nám to naše znalosti a technologie umožní, budete z výsledku nadšení.

3D samolepky
Razítka
Grafické služby
Blueprints

Nenašli jste co jste hledali?

Nevadí, napište nám nebo zavolejte a společně vymyslíme něco skvělého.

Menu
Neodcházejte a využijte slevu!

SLEVA 100 Kč
Na celý eshop. Platnost 60 minut!

Kód kuponu - DONTGO100
ZOBRAZIT ESHOP
close-link