Samolepky

Chcete vyrobit vlastní samolepky?
Jak připravit grafiku?

Chcete si grafiku připravit sami a nejste si jisti jak správně ji uložit pro korektní tisk?

[just_icon icon=“Defaults-calendar“ icon_size=“32″ icon_color=“#e95095″ icon_link=“url:%2Fterminy-dodani%2F|title:Term%C3%ADny%20dod%C3%A1n%C3%AD||“ css_just_icon=“.vc_custom_1576272265415{margin-top: 0px !important;padding-top: 0px !important;}“]
Rychlé dodání

Nejrychlejší výroba samolepek v Praze a okolí.

[just_icon icon=“Defaults-print“ icon_size=“32″ icon_color=“#e95095″ icon_link=“url:%2Fpriprava-grafiky%2F|||“ css_just_icon=“.vc_custom_1576356512651{margin-top: 0px !important;padding-top: 0px !important;}“]
Tisk bílou

U nás můžete mít samolepky vytištěné bílou barvou třeba na průhledné fólii.

[just_icon icon=“Defaults-wechat weixin“ icon_size=“32″ icon_color=“#e95095″ icon_link=“url:https%3A%2F%2Fg.page%2Foffsigncz%3Fshare|title:Hodnocen%C3%AD%20Google|target:%20_blank|“ css_just_icon=“.vc_custom_1576356566954{margin-top: 0px !important;padding-top: 0px !important;}“]
Nejlepší hodnocení

Máte nás rádi, máme od Vás jen ta nejlepší hodnocení. Děkujeme!

Žádná „Čína“! Pro tisk samolepek používáme kvalitní ověřené materiály od známých renomovaných výrobců Avery Dennison, Orafol, Image Perfect, Arlon a dalších. Většina z nich se vyrábí v Německu či USA, nikoliv v Číně, díky čemuž je zachována 100% kvalita a deklarována životnost, za kterou ručíme.

PVC Samolepky pro krátkodobé aplikace (několik měsíců až 4 roky).
Vhodné do interiérů, na polep předmětů a rovných ploch.

PVC Samolepky pro střednědobé aplikace (4 roky až 7 let).
Vhodné pro exteriérové aplikace (doporučujeme laminaci), na deskové materiály, na polep aut, výloh a mírně zakřivené plochy.

PVC Samolepky pro dlouhodobé aplikace (7 až 10 let).
Vhodné pro dlouhodobé exteriérové aplikace (doporučujeme laminaci), na deskové materiály, na polep aut a velmi zakřivené plochy.

Buďte ve vesmíru vidět a zkuste třeba papírové, magnetické, statické, bezlepidlové (na principu mikropřísavek), ekologické (PVC free), se silným lepidlem, textilní samolepky a další.

V dnešní době je čím dál tím více vyvíjen tlak na ekologii. My v OffSign tento směr vítáme a proto jsme schopni Vaše samolepky vytisknout na papírové materiály, PVC můžete vyměnit za šetrnější PET nebo samolepicí textilní samolepky a nebo využít opakovaně použitelné samolepky (magnetky, statické nebo s technologií mikropřísavek)

Tvary, loga a texty vyřezané do barevných fólií nazýváme obecně jako řezaná grafika. Po vyřezání tvarů následuje odstranění okolní nepotřebné fólie (separace) a opatření přenosovou fólií, která zabezpečí dokonalý přenos všech částí polepu na povrch.

Na výběr máme několik stovek odstínů od běžných barev (lesklých, matných) přes metalické a zrcadlové až po translucentní či luminiscenční.

Více o těchto samolepkách a polepech zjistíte v sekci Řezaná grafika.

  • Magnetky – tisk na magnetický materiál, který lze následně tvarově oříznout a aplikovat na kovové předměty.
  • Statické samolepky – čirý nebo bílý materiál, který lze aplikovat na skleněné povrchy, kde drží pomocí statické elektřiny. Takové samolepky lze používat opakovaně.
  • Mikropřísavky NÁŠ TIP – speciální bezlepidlové samolepky určené na rovné, hladké a šetrné povrchy, kde není vhodné použít lepidlo. Samolepky lze jednoduše opakovaně nalepovat.
  • Čiré samolepky – naleznou uplatnění všude, kde potřebujete průhledný materiál s potiskem.
  • Samolepky „semtamky“ – samolepky na sklo, které mají samolepicí vrstvu na straně tisku. Vhodné pro nalepení zevnitř a viditelné z venku.
  • Metalické a zrcadlové samolepky – materiál s kovovým efektem zaujme na první pohled
  • Holografické samolepky – potisk materiálu s holografickým efektem.
  • „Nalepíš i ty“ – samolepky s bodovým lepidlem, které zvládne nalepit bez bublinek úplně každý. Opravdu každý 🙂

Online kalkulace samolepek

Vyberte si z několika super materiálů, objednejte online s termín dodání klidně ještě dnes!

Výrobní technologie:

Samolepky tiskneme na vlastních velkoformátových a produkčních strojích značky Mimaki, Xerox a OKI. Maximální tisková šířka pro výrobu samolepek je 160cm. Speciální samolepky (např. holografické) tiskneme na médium u šířce 50cm.

 

Speciální úpravy a dokončení (pro více info klikněte na jednu z voleb):
Tisk bílou Formátování Tvarový ořez Metalické efekty

Nenašli jste materiál, který hledáte?

Na stránkách nejsou uvedeny všechny dostupné materiály, z tohoto důvodu nás prosím kontaktujte.

Tvarový ořez

Nejčastěji se tvarový ořez používá u samolepek, které se po vytištění vyříznou do Vámi definovaného tvaru. Tzv. Kiss Cut prořízne pouze samolepicí vrstvu a podkladový papír (liner) neporuší. Výsledkem jsou samolepky dodané v roli. Pokud si přejete nařezání do archů či Die Cut – tvarový ořez vč. prořezu lineru, kontaktujte nás.

Soubor s tiskovými daty musí obsahovat samostatnou vrstvu s vektorovou cestou, která je vytvořena z nadefinované přímé barvy (ideálně 100% M) pojmenované CutContour. Takto pojmenovanou cestu rozpozná řezací plotr a vytvoří ořez.

Tisk bílou barvou

U nás tiskneme bílým tonerem např. na průhledné fólie do velikosti A3 a UV inkoustem na samolepicí fólie do maximální šíře 160cm. Bílou lze tisknout na čiré, metalické a tmavé nebo holografické materiály.

Formátování

Formátování provádíme dle ořezových značek, kterými jsou opatřeny Vaše tiskoviny. Pokud se jedná o tisky, které budeme také aplikovat, je nutné nechat na tiscích přesah a seříznout na čistý formát až po aplikaci. Pokud si přejete jiné formátování, dejte nám vědět.

Metalické efekty

Chcete ještě více zaujmout? Vaše samolepky opatříme zlatou, stříbrnou, holografickou či jinou metalickou vrstvou. Touto technologií lze např. zvýraznit Vaše logo.