Samolepky

Chcete vyrobit vlastní samolepky?
Jak připravit grafiku?

Chcete si grafiku připravit sami a nejste si jisti jak správně ji uložit pro korektní tisk?

Rychlé dodání

Nejrychlejší výroba samolepek v Praze a okolí.

Tisk bílou

U nás můžete mít samolepky vytištěné bílou barvou třeba na průhledné fólii.

Nejlepší hodnocení

Máte nás rádi, máme od Vás jen ta nejlepší hodnocení. Děkujeme!

Online kalkulace samolepek

Vyberte si z několika super materiálů, objednejte online s termín dodání klidně ještě dnes!

Výrobní technologie:

Samolepky tiskneme na vlastních velkoformátových a produkčních strojích značky Mimaki, Xerox a OKI. Maximální tisková šířka pro výrobu samolepek je 160cm. Speciální samolepky (např. holografické) tiskneme na médium u šířce 50cm.

 

Speciální úpravy a dokončení (pro více info klikněte na jednu z voleb):
Tisk bílou Formátování Tvarový ořez Metalické efekty

Nenašli jste materiál, který hledáte?

Na stránkách nejsou uvedeny všechny dostupné materiály, z tohoto důvodu nás prosím kontaktujte.

Tvarový ořez

Nejčastěji se tvarový ořez používá u samolepek, které se po vytištění vyříznou do Vámi definovaného tvaru. Tzv. Kiss Cut prořízne pouze samolepicí vrstvu a podkladový papír (liner) neporuší. Výsledkem jsou samolepky dodané v roli. Pokud si přejete nařezání do archů či Die Cut – tvarový ořez vč. prořezu lineru, kontaktujte nás.

Soubor s tiskovými daty musí obsahovat samostatnou vrstvu s vektorovou cestou, která je vytvořena z nadefinované přímé barvy (ideálně 100% M) pojmenované CutContour. Takto pojmenovanou cestu rozpozná řezací plotr a vytvoří ořez.

Tisk bílou barvou

U nás tiskneme bílým tonerem např. na průhledné fólie do velikosti A3 a UV inkoustem na samolepicí fólie do maximální šíře 160cm. Bílou lze tisknout na čiré, metalické a tmavé nebo holografické materiály.

Formátování

Formátování provádíme dle ořezových značek, kterými jsou opatřeny Vaše tiskoviny. Pokud se jedná o tisky, které budeme také aplikovat, je nutné nechat na tiscích přesah a seříznout na čistý formát až po aplikaci. Pokud si přejete jiné formátování, dejte nám vědět.

Metalické efekty

Chcete ještě více zaujmout? Vaše samolepky opatříme zlatou, stříbrnou, holografickou či jinou metalickou vrstvou. Touto technologií lze např. zvýraznit Vaše logo.