Sekce pro reklamní agentury, tiskárny a grafická studia

Jste reklamní agentura, tiskárna, grafické studio, mediální agentura či jiný odborník z „našeho“ oboru? Zprostředkováváte tisk či výrobu reklamy pro svého klienta? Pak jste na této stránce správně. Registrací a následnou autorizací získáte výhodnější ceny našich služeb.

Pozor tato sekce je výhradně pro pravidelné klienty z oblasti reklamy a tisku, proto není možné dávat nízké ceny každému, kdo si o ně řekne. Výhodné podmínky získáte až po 3 objednávkách. K tomuto kroku jsme bohužel nuceni přistoupit vzhledem k velkému počtu poptávek od „reklamních agentur“ (čti one-man show agentur), které chtějí na první objednávku agenturní ceny aniž bychom s nimi měli předchozí obchodní zkušenosti.

Co získáte touto registrací?

  • Výrazně nižší ceny
  • Objednávky prostřednictvím eshopu
  • Možnost úhrady na fakturu
  • Individuální kalkulace cen dle obratu
  • Vzorníky a další propagační materiály firmy OffSign
  • Dárky pro své klienty

Jakmile provedete registraci, kontaktujte nás

Vzhledem k tomu, že je nutné Vaší registraci ověřit, kontaktujte nás prosím na emailu info@offsign.cz poté, co provedete registraci. Po splnění podmínek, bude Váš účet přiřazen pod reklamní agentury. Děkujeme.

Přihlášení

Registrovat se

Na vaši e-mailovou adresu bude zaslán odkaz pro nastavení nového hesla.

Vaše osobní údaje budou použity ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu, ke správě přístupu do vašeho účtu a k dalším účelům popsaným na stránce ochrana osobních údajů.

Po registraci Vás budeme kontaktovat s podrobnostmi o podmínkách spolupráce.

Menu