Sekce pro reklamní agentury, tiskárny a grafická studia

Jste reklamní agentura, tiskárna, grafické studio, mediální agentura či jiný odborník z „našeho“ oboru? Zprostředkováváte tisk či výrobu reklamy pro svého klienta? Pak jste na této stránce správně. Registrací a následnou autorizací získáte výhodnější ceny našich služeb.

Pozor tato sekce je výhradně pro pravidelné klienty z oblasti reklamy a tisku, proto není možné dávat nízké ceny každému, kdo si o ně řekne. Výhodné podmínky získáte až po 3 objednávkách. K tomuto kroku jsme bohužel nuceni přistoupit vzhledem k velkému počtu poptávek od „reklamních agentur“ (čti one-man show agentur), které chtějí na první objednávku agenturní ceny aniž bychom s nimi měli předchozí obchodní zkušenosti.

Co získáte touto registrací?

  • Výrazně nižší ceny
  • Objednávky prostřednictvím eshopu
  • Možnost úhrady na fakturu
  • Individuální kalkulace cen dle obratu
  • Vzorníky a další propagační materiály firmy OffSign
  • Dárky pro své klienty

Jakmile provedete registraci, kontaktujte nás

Vzhledem k tomu, že je nutné Vaší registraci ověřit, kontaktujte nás prosím na emailu info@offsign.cz poté, co provedete registraci. Po splnění podmínek, bude Váš účet přiřazen pod reklamní agentury. Děkujeme.

Přihlášení

Registrovat se

Heslo bude odesláno na vaši emailovou adresu.

Vaše osobní údaje budou použity ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu, ke správě přístupu do vašeho účtu a k dalším účelům popsaným na stránce ochrana osobních údajů.

Po registraci Vás budeme kontaktovat s podrobnostmi o podmínkách spolupráce.

Menu

Pro více informací klikněte na ZDE.