Digitální tisk

Potřebujete vytisknout letáky, vizitky či jiné tiskoviny?
Jak připravit grafiku?

Chcete si grafiku připravit sami a nejste si jisti jak správně ji uložit pro korektní tisk?

[just_icon icon=“Defaults-paint-brush“ icon_size=“32″ icon_color=“#e95095″ icon_link=“url:%2Fterminy-dodani%2F|title:Term%C3%ADny%20dod%C3%A1n%C3%AD||“ css_just_icon=“.vc_custom_1577695795826{margin-top: 0px !important;padding-top: 0px !important;}“]
Potřebujete grafiku?

Využijte našich grafických služeb pro následný tisk či reklamní aplikace.

[just_icon icon=“Defaults-calendar“ icon_size=“32″ icon_color=“#e95095″ icon_link=“url:%2Fterminy-dodani%2F|title:Term%C3%ADny%20dod%C3%A1n%C3%AD||“ css_just_icon=“.vc_custom_1576272265415{margin-top: 0px !important;padding-top: 0px !important;}“]
Rychlé dodání

Nejrychlejší digitální tisk v Praze a okolí.

[just_icon icon=“Defaults-print“ icon_size=“32″ icon_color=“#e95095″ icon_link=“url:%2Fpriprava-grafiky%2F|||“ css_just_icon=“.vc_custom_1576356512651{margin-top: 0px !important;padding-top: 0px !important;}“]
Tisk bílou

Samolepky a tiskoviny do formátu A3 lze tisknout také bílým tonerem.

[just_icon icon=“Defaults-wechat weixin“ icon_size=“32″ icon_color=“#e95095″ icon_link=“url:https%3A%2F%2Fg.page%2Foffsigncz%3Fshare|title:Hodnocen%C3%AD%20Google|target:%20_blank|“ css_just_icon=“.vc_custom_1576356566954{margin-top: 0px !important;padding-top: 0px !important;}“]
Nejlepší hodnocení

Máte nás rádi, máme od Vás jen ta nejlepší hodnocení. Děkujeme!

Nejběžnějším materiálem pro digitální tisk je bezesporu papír. Pro Vaše tisky používáme velmi kvalitní, profesionální grafický papír značky Xerox. K dispozici máme širokou škálu gramáží, povrchových úprav (natírané – Gloss nebo Silk, nenatírané, hlazené, barevné, strukturované) a speciálních materiálů. Výchozí formát pro tisk je SRA3 (320x450mm), který je následně nařezán na finální formát.

Doporučené formáty a gramáže papírů dle typu použití

Vizitka
Natíraný lesklý nebo matný papír o hmotnosti 300-350g/m2 . Pro luxusní vzhled doporučujeme matnou laminaci nebo využití odolného polyesterového papíru.
Doporučený formát: 90x50mm

Leták
Natíraný lesklý nebo matný papír o hmotnosti 115-150g/m2 . Pokud mají být letáky opakovaně použitelné, doporučujeme využití odolného polyesterového papíru.
Doporučený formát: A4, A5 nebo netradiční např. čtverec, který více zaujme

Plakát
Natíraný lesklý papír o hmotnosti 150-250g/m2 . Pro větší atraktivitu a zvýraznění barev doporučujeme lesklou laminaci.
Doporučený formát: A3

PFko a pozvánka
Natíraný lesklý nebo matný papír o hmotnosti 250-350g/m2 . Pro větší atraktivitu doporučujeme matnou laminaci.
Doporučený formát: DL (210x99mm)

Nástěnný kalendář
Natíraný lesklý papír o hmotnosti 300-350g/m2 . Pro zvýraznění grafiky a barev doporučujeme lesklou laminaci. Standardní počet stran je 14 (První pro titulní stránku, 12 pro jednotlivé měsíce a poslední pro zadní obálku)
Doporučený formát: A3

Firemní blok
Nenatíraný (ofsetový) papír o hmotnosti 70-90g/m2 . Přední obálku doporučujeme tvrdší natíraný lesklý nebo matný papír o hmotnosti 300-350g/m2 . Zadní obálku stejnou jako přední nebo využijte silný barevný karton, odolný polyesterový karton nebo fólii. Samozřejmostí je kovová kroužková vazba.
Doporučený formát: A5

Reklamní pohlednice
Jednostranně natíraný vysoce lesklý papír o hmotnosti 250g/m2 , který umožňuje na druhou stranu bez problému psát. Přední strana bude výrazná a poutavá.
Doporučený formát: 150x100mm

Říká se „Je to černé na bílém“. U nás ne, u nás můžete mít i bílé na černém díky unikátní technologii tisku bílým tonerem, která je vhodná pro potisk tmavých a čirých materiálů do formátu A3. Zkuste něco nového a Buďte ve vesmíru vidět!

Zlatotisk, efekt parciálního UV laku nebo holografické efekty u nás již od 1 kusu výtisku. Díky digitální tonerové technologii lze opatřit Vaše tisky dekorativními a metalickými fóliemi téměř na počkání, bez nutnosti vytvářet štočky, raznice a další nákladnou předtiskovou přípravu. Při vytváření grafických podkladů je nutné vytvořit 2 PDF soubory, první, který bude obsahovat tiskovou grafiku. Druhý bude obsahovat vektorové prvky v barevnosti 100%K (CMY=0%), které budou opatřeny efektovou fólií. Pro ještě větší exkluzivitu výsledného tisku zvolte po základním tisku sametovou laminaci a poté efektové prvky.

K dispozici máme následující efektové fólie:

 • Zlatá
 • Stříbrná
 • Bronzová
 • Červená
 • Modrá
 • Zelená
 • Čirá (efekt UV laku)
 • Černá
 • Bílá
 • Holografická
 • Kaleidoskop – holografické trojúhelníky

Téměř každý tisk u nás lze opatřit tenkou vrstvou laminovací fólie, která chrání tisky před mechanickým poškozením, UV zářením, zušlechťuje potisknutý materiál a hlavně zvyšuje exkluzivitu a atraktivnost výsledné tiskoviny. Standardně rozlišujeme laminace lesklé, matné nebo softtouch (sametové hladké). Poté jednostranné či oboustranné.

Každou Vaši tiskovinu nejprve vytiskneme na výchozí formát média SRA3 (320x450mm). Poté přichází na řadu laminace, použití efektových fólií nebo opakovaný přetisk (v případě tisku bílým tonerem). Vaše tisky se řežou na výsledný formát až jako poslední krok tiskové produkce. K řezání využíváme stohovou řezačku – gilotinu, která naráz uřízne více jak 500 listů.

Dle potřeby následuje dokončování v podobě výseku, zaoblení rohů, bigování a falcování (ohyb), třídění a balení.

Všechny materiály lze potisknout do čistého formátu A3.

 • Grafické a umělecké papíry – k dispozici máme obrovskou škálu grafických a uměleckých papírů v různých barvách, texturách a povrchových úpravách. Přijďte si vybrat k nám do showroomu.
 • Recyklované papíry – čím dál oblíbenější recyklované a eco papíry v typických odstínech i s netradičními strukturami.
 • Mikropřísavky OBLÍBENÉ – speciální bezlepidlové samolepky určené na rovné, hladké a šetrné povrchy, kde není vhodné použít lepidlo. Samolepky lze jednoduše opakovaně nalepovat.
 • Čirá (transparentní) fólie – vhodné k prosvětlení a také použitelné jako šablony.
 • Pauzovací papír – vhodný jako pomůcka pro kopírování nebo překreslování obrázků a technických výkresů. Elegantní materiál pro tisk pozvánek či vizitek.
 • Syntetický papír NÁŠ TIP – „Neroztrhnutelný papír“ na bázi polyesteru. 100% odolnost proti vodě a venkovním podmínkám. Zároveň je i popisovatelný. Široké možnosti použití:
  Gastronomie – nezničitelné a odolné menu karty
  Architektura a stavebnictví – plány, nákresy a postupy se nezničí
  Informační a orientační systémy, Vzorníky, výrobní etikety a cenovky, originální vizitky, věrnostní a VIP karty
 • Propisovací papíry – vytvoříme Vám vlastní předtištěné formuláře vhodné k propisování. Možnost kombinovat až 4 různobarevné papíry pro potisk.
 • Textilní papír – na bázi netkané textilie, je lehký a příjemný na dotek, vysoce prodyšný, odolný proti roztržení a pevný i v mokrých podmínkách. Vhodný především pro sportovní využití, např. pro výrobu startovacích čísel na závody a soutěže.

Vaše tiskoviny můžete posunout ještě o úrověň výš díky ochranným prvkům, které nelze zkopírovat ani napodobit. Upozorňujeme, že po opatření tiskoviny ochranným prvkem se z ní nestává cenina.

Můžete využít následující ochranné prvky:
Korelační text – graficky šifrovaný text, který lze přečíst pomocí dešifrovací fólie
UV text – text, čitelný při použití UV světelného zdroje
Infra text – text, čitelný při použití infračerveného světla
Mikro text – mikroskopický text, který nelze okem přečíst
3D efekt – grafika a text bude čitelný pouze z určitého úhlu

Potřebujete rychlý a kvalitní tisk?

Široký výběr materiálů pro digitální tisk vč. speciálních efektů a tisku bílým tonerem.

Výrobní technologie:

Vaše tiskoviny tiskneme na vlastních produkčních strojích značky Xerox a OKI. Maximální velikost tiskového média je SRA3 (320x450mm). Tisk bílým tonerem na tmavé, čiré a speciální materiály tiskneme do formátu A3. Díky novému standardu PDF Engine v1.6 budou Vaše tisky ještě kvalitnější a bez vad v průhlednosti a přímých barvách.

Náš produkční tiskový stroj Xerox nabízí širokou škálu možností dokončení (pro více info klikněte na jednu z voleb):
Vazba Děrování Sešívání Skládání

Nenašli jste materiál, který hledáte?

Na stránkách nejsou uvedeny všechny dostupné materiály, z tohoto důvodu nás prosím kontaktujte.

Sešívání

Sešívání brožur typu V1 – ohyb a opatření 2 skobičkami uprostřed zlomu. Sešívání jednotlivých listů v horním či spodním rohu

Vazba

Mezi běžné dokončovací práce patří výroba vazby z Vašich tiskovin. U nás se jedná o následující typy vazeb: V1 – ohyb a opatření 2 skobičkami (výsledný formát max. A4) Kroužková plastová vazba (výsledný formát max. A3 na šířku) Kroužková kovová vazba (výsledný formát max. A3 na výšku)

Děrování

Jednotlivé listy lze naděrovat tak, aby šly vložit do různých typů pořadačů.

Skládání

Součástí dokončovacího procesu jsou u nás i 2 nadstandardní skladby. Mimo běžného jednoho ohybu uprostřed nabízíme trojitý sklad do tvaru písmene C nebo Z.