TECHNOLOGIE

HP L26500

Latexová tiskárna HP disponuje vysokým tiskovým foto rozlišením 1200×1200 dpi a je skvělou volbou pro potisk fólií, samolepek, filmů, bannerů, všech druhů papíru, textilií, tapet a dalších materiálů pro velkoformátový tisk. Výhodou oproti solventnímu tisku spočívá v okamžitém vytvrzení barev již po vytištění. Materiály se tak mohou ihned aplikovat a lepit. Obzvlášť oceníte latexový tisk na backlitových fóliích a dalších translucentních materiálech, kde je vyžadována sytost a ostrost při prosvětlování média.

Tisková technologie: digitální tisk, tisk do role, jednostranný nebo oboustranný tisk.

Okamžitá aplikace po vytištění
Šíře až 155 cm
Digitální latexový tisk

Canon imagePROGRAF iPF605

Jedním z nejnovějších strojů v našem portfoliu je fototiskárna Canon iPF605 s tiskovým rozlišením 2400×1200 dpi se systémem 5 barev reaktivního inkoustu na bázi barviva a pigmentu nabízejí kvalitní tisk v živých barvách.

Fotografie ve vysokém rozlišení
Do velikosti A1

Agfa Anapurna

Tiskárna AGFA Anapurna je nejmodernějším digitálním a technickým řešením, které používá inkousty vytvrzované UV lampou, což přináší přesné barevné přechody, fotografickou reprodukci pleťových tónů a barev a gradaci pastelových tónů. Mimo to vytváří trvanlivé venkovní značení.

Tisková technologie: digitální tisk, tisk do role, jednostranný nebo oboustranný tisk.

Šíře až 320 cm
Digitální UV tisk

HP Scitex FB500

UV tiskárna, která nabízí vynikající kvalitu tisku i v detailech v kombinaci s variabilní přestavbou na roll-to-roll tisk. Produkční šíře 160 cm.

Kvalitní UV tisk
Bez nutnosti laminace

Roland VersaCamm SP540i

VersaCAMM SPi jsou stroje, které kombinují vysokou kvalitu tisku s přesným ořezem. Portfolio aplikací je velké. Skvěle produkují samolepky, etikety, postery a další.

Tisk CMYK s rozlišením až 1440 dpi
Řezací plotr s optickým polohovacím systémem

A3 Tiskárna OKI s bílým tonerem

Díky kombinaci LED barevného tisku v rozlišení High Definition a bílému toneru nabízí OKI všestrannost s možností tisknout na formát až A3+ a gramáž 330 g/m2 a nákladově efektivní tisk pro potisk světlého i tmavého textilu a dalších reklamních předmětů.

Formát tisku A6 – A3+
Tisk bílým tonerem

Tiskárna OKI

Laserová tiskárna s vysokým tiskovým rozlišením 1200×1200 dpi vhodná pro tisk letáků, bannerů a vizitek ve fotografické kvalitě.

Letáky
Vizitky
Brožury

Řezací plotr Graphtec CE6000-120 Plus

Špička ve své třídě s dokonalou přesností a vysokou rychlostí řezu, který dokáže vyřezat vaší grafiku do šířky 1,21m.

Profesionální stroj s vysokou produkcí
Vyřízne materiály až do tloušťky 1mm

Profesionální termolis Adkins

Topná deska odklánějící se do strany umožňuje dokonalý přehled a přesnou, pohodlnou a bezpečnou práci. Tento profesionální termolis je určen do provozů s vysokou denní produkcí. Vhodný pro aplikace vyžadující nízký i velmi vysoký tlak.

Plocha lisu 50×38 cm
Profesionální produkční lis
Možnost velmi vysokého tlaku

Transferový lis na hrnky

Transferový lis je vysokoteplotní stroj pro  přenos grafiky na keramické, skleněné a plastové hrnky a láhve. Díky 4 různým velikostem lze přenést potisk na většinu typů hrnků vč. kónických.

Hrneček s fotografií
Reklamní hrnek s logem

Aplikace pryskyřice

Na potištěné a tvarově ořezané samolepky se nanese vrstva pryskyřice, která je následně vytvrzena UV lampou. Výsledkem jsou originální 3D samolepky s vaším logem. Více informací a video naleznete ZDE.

Upozornění: Dle odstavce d) § 1837 nového občanského zákoníku platného od 1.1.2014 spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy v případě dodávky zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.