Jak připravit grafiku?

Chcete si grafiku připravit sami a nejste si jisti jak správně ji uložit pro korektní tisk?

Chcete si polepit auto sami?

Pokud máte dostatek odvahy a šikovnosti, můžete si polepy aplikovat sami. Níže naleznete přehledný a jednoduchý návod jak na to.

Jaké materiály a technologie používáme pro výrobu polepů?
Proč polepovat auta?
Proč vybrat pro realizaci OffSign?
Kolik za polep zaplatím?
Jaké materiály a technologie používáme pro výrobu polepů?

Žádná “Čína”! Pro výrobu Vašich polepů používáme vždy kvalitní ověřené materiály od známých renomovaných výrobců Avery Dennison, Orafol, Arlon, Hexis a dalších. Většina z nich se vyrábí v Německu či USA, nikoliv v Číně, díky čemuž je zachovaná 100% kvalita a deklarovaná životnost, za kterou ručíme.

 • Řezaná grafika – technologie, kdy se písmena, tvary a další grafika vyřezávají do barevných nebo strukturovaných fólií (skladem více jak 200 druhů), které lze navíc přelepovat a vytvářet tak více barevnou grafiku. Na polep aut používáme fólie s životností 3-10 let. Jedná se o variantu polepů motivy, které nejsou příliš složité.
 • Digitální tisk – fotky a obrázky vždy přitahují větší pozornost než samotný text. Proto lze Vaše auto polepit plnobarevně potisknutou samolepicí fólií, kterou lze i následně tvarově oříznout. Tiskneme na speciální fólie, které mají životnost až 10 let. Tisky doporučujeme opatřit UV laminací pro stálobarevnost tisku a odolnost proti otěru a povětrnostním podmínkám.
 • Celopolep – Car Wrap – auto je možné celé “zabalit” do speciálních fólií, ať už s reklamním potiskem nebo pro změnu celé barvy vozu. Wrapových fólií je k dispozici široký výběr od lesklých a matných přes perleťové a dichroické až po texturované a carbonové. Další variantou je čirá, ochranná fólie, která zabraňuje znehodnocení a poškození laku.
 • Perforovaná okenní fólie – bílá „dírkovaná“ fólie určená pro plnobarevný potisk. Aplikuje se na skla automobilů a dopravních prostředků z venkovní strany. Z vnitřní strany je vidět ven a z vnější je vidět pouze potisk.
 • Magnetická fólie – určená pro potisk nebo polep řezanou grafikou. Je vhodná pro dočasný/ odjímatelný polep vozu. Ideální volba v případě operativního leasingu, kde není dovoleno automobil standardně polepit.

Při porovnávání konkurenčních nabídek si dávejte pozor na použité fólie. Někteří “odborníci” rádi nabízejí polepy i několika násobně levnější než my, avšak na úkor kvality, životnosti a možnosti jednoduchého odstranění polepu. Na polep auta v žádném případě nedoporučujeme monomerické krátkodobé fólie, které nejsou díky svým vlastnostem vhodné na venkovní aplikace. Po čase se “smrsknou” a lepidlo vytvoří kolem polepu nevzhledný okraj. Mohou praskat a odlepovat se. Krátkodobé fólie se také z aut velmi těžko odstraňují.

Z těchto důvodů polepujeme auta následujícími druhy fólií:

PVC polymerické fólie pro střednědobé venkovní aplikace (4 roky až 7 let).
Vhodné na rovné a mírně zakřivené povrchy dopravních prostředků, malé a střední velikosti samolepek. Pro zachování stálobarevnosti tisku a mechanickou ochranu doporučujeme provést laminaci (pouze tiskové fólie).

PVC lité fólie pro dlouhodobé venkovní aplikace (7 až 10 let). Vhodné na zakřivené povrchy a velké prolisy aut, motorek, autobusů, lodí, karavanů a nebo letadel. Tato fólie je vhodná pro polep velkých ploch.
Pro zachování stálobarevnosti tisku a mechanickou ochranu doporučujeme provést laminaci (pouze tiskové fólie).

PVC wrapová fólie pro celopolep automobilů s životností 8-10 let. Barevné nebo potisknutelné fólie určené na polep extrémních ploch a celopolep – “zabalení” Vašeho auta do fólie.
Pro zachování stálobarevnosti tisku a mechanickou ochranu doporučujeme provést laminaci (pouze tiskové fólie).

Buďte ve vesmíru vidět a zkuste třeba magnetické, statické, bezlepidlové (na principu mikropřísavek) nebo reflexní polepy na auto.

Proč polepovat auta?

Naše polepy Vám zajistí efektivní reklamu na plochách, jež denně zhlédnou tisíce lidí.

Reklama

Velmi efektivní formou reklamy jsou bezesporu reklamní polepy. Reklamní fólie na auto je velmi působivým a dlouhotrvajícím prostředkem, jak zapůsobit na Vaše zákazníky. Zajistíme Vaší firmě atraktivní a zároveň efektivní způsob zviditelnění. Navrhneme a vytvoříme částečné nebo kompletní polepy osobních a nákladních automobilů, autobusů a dalších dopravních prostředků. Vaši představu přivedeme k životu od prvních grafických návrhů, až po samotný polep.

 • Originální grafické návrhy
 • Atraktivní mobilní reklama
 • Efektivní reklamní plocha zdarma
 • Zásah velkého počtu lidí
 • Kvalitní tisk s vysokým rozlišením
 • Prémiové samolepicí fólie

Design

Váš vůz můžete polepit také z důvodu změny barvy prostřednictvím celopolepu nebo částečného polepu z barevných fólií, kterých máme k dispozici více jak 500 odstínů, textur a vzorů. Mezi nejoblíbenější patří matné jednobarevné, zrcadlové, perleťové, dichroické s holografickým efektem a karbonové. Pokud dáváte přednost originální grafice, celé auto lze potisknout jakýmkoliv vzorem či fotografiemi. Samozřejmostí jsou samolepky s tvarovým ořezem určené pro polep jakékoliv části Vašeho dopravního prostředku.

Ochrana laku

Čím dál tím populárnější je použití samolepicích filmů k ochraně laku automobilů, užitkových vozů a motorek. Speciální ultra čirý termoplastický polyuretanový film, který byl vyvinut pro ochranu lakovaných povrchů vozů proti: úlomkům kamenů, úlomkům ze silnice, skvrnám způsobeným hmyzem, malým až středním škrábancům, chemickým skvrnám a počasí, aniž by degradoval originální lak. Ochranný film má i “self-healing” vlastnost, která způsobí, že malé škrábance zmizí při pokojové teplotě a chrání tak hodnotu vozidla. Po odstranění této fólie je Váš lak jako nový.

Buďte ve vesmíru vidět a dělejte si reklamu prostřednictvím svého vozu.

Proč vybrat pro realizaci OffSign?

Rychlé dodání

Nejrychlejší výroba reklamy a tisku v Praze a okolí.

Nejlepší hodnocení

Máte nás rádi, máme od Vás jen ta nejlepší hodnocení. Děkujeme!

Vlastní stroje

Disponujeme širokým portfoliem strojů a technologií.

Kolik za polep zaplatím?

Orientační ceník dle typu a polepu vozu

Osobní vůz

Originální grafický návrh: 2.000-4.000 Kč
Částečný polep jednobarevná fólie: 8.000 Kč
Částečný polep tisková fólie + UV laminace: 14.000 Kč
Aplikace polepu: 6.000-8.000 Kč

Užitkový vůz

Originální grafický návrh: 3.000-5.000 Kč
Částečný polep jednobarevná fólie: 9.000 Kč
Částečný polep tisková fólie + UV laminace: 16.000 Kč
Aplikace polepu: 7.000-10.000 Kč

Nákladní vůz

Originální grafický návrh: 3.000-5.000 Kč
Částečný polep jednobarevná fólie: 7.000 Kč
Částečný polep tisková fólie + UV laminace: 15.000 Kč
Aplikace polepu: 7.000-10.000 Kč

Osobní vůz

Originální grafický návrh: 3.000-5.000 Kč
Celopolep jednobarevná fólie: 17.000 Kč
Celopolep tisková fólie + UV laminace: 29.000 Kč
Aplikace polepu: 9.000-14.000 Kč

Užitkový vůz

Originální grafický návrh: 3.000-7.000 Kč
Celopolep jednobarevná fólie: 18.000 Kč
Celopolep tisková fólie + UV laminace: 32.000 Kč
Aplikace polepu: 10.000-15.000 Kč

Nákladní vůz

Originální grafický návrh: 4.000-6.000 Kč
Celopolep jednobarevná fólie: 15.000 Kč
Celopolep tisková fólie + UV laminace: 30.000 Kč
Aplikace polepu: 10.000-15.000 Kč

Ceny polepu jsou pouze orientační a bez 21% DPH. Přesnou cenu Vám individuálně vypočítáme na základě rozsahu polepu a použité fólie.

Realizace polepu auta

Idea

Na začátku je vždy představa o tom, jak by měl polep Vašeho vozu vypadat. Popište nám co nejpodrobněji Vaši ideu a nechte nás ji přivést k životu v podobě grafického návrhu Vašeho polepu.

Poptávka
Prostřednictvím kontaktního formuláře zašlete svoji poptávku na realizaci polepu či výroby samolepek. Popište nám co nejpodrobněji svou představu, abychom mohli vytvořit grafický návrh.
Nabídka

Nejpozději do druhého dne od nás obdržíte cenovou nabídku včetně podrobností o použitém materiálu a termínu dodání.

Vizualizace

Po obdržení grafických podkladů Vám vytvoříme vizualizaci polepu Vašeho vozu, který Vám zašleme ke korektuře. Pokud grafické podklady nemáte, rádi Vám vytvoříme unikátní grafiku vhodnou pro polep Vašeho vozu. Cena grafických prací je 500 Kč/ hod (bez 21% DPH).

Výroba

Po odsouhlasení přejdeme k výrobě Vašich polepů nebo samolepek. Standardní doba výroby je 3-5 pracovních dní od přijetí úhrady a odsouhlasení grafiky. Pokud si přejete vyrobit polepy expresně, můžete je mít i v den objednání. Termín dodání je závislý na skladové dostupnosti materiálů pro výrobu, volných výrobních kapacit a dodržení technologických postupů.

Dokončení

Hotové polepy a samolepky Vám rádi odborně aplikujeme na Váš vůz. Pokud jste se rozhodli pro vlasní aplikaci, využijte náš přehledný a jednoduchý návod. Hotovou zakázku lze vyzvednout v naší provozovně v Praze 8 – Čimicích nebo poslat kurýrem po Praze či spediční službou Geis na Vaši adresu.

Jednobarevné fólie
Střednědobé polymerické fólie

Životnost: 3-5 let (dle odstínu)
Použití: Polep rovných a mírně zakřivených ploch

Dlouhodobé lité fólie

Životnost: 3-8 let (dle odstínu)
Použití: Polep zakřivených ploch

Dlouhodobé lité fólie

Životnost: až 8 let (dle odstínu)
Použití: Polep zakřivených ploch

Dlouhodobé prémiové lité fólie

Životnost: 3-10 let (dle odstínu)
Použití: Polep hodně zakřivených ploch

Dlouhodobé wrapové fólie

Životnost: 3-12 let (dle odstínu)
Použití: Částečný polep a celopolep vozů

Prémiové wrapové fólie

Životnost: až 12 let (dle odstínu)
Použití: Celopolep aut

Speciální fólie
Speciální lité fólie pro celopolepy

Životnost: až 5 let (dle odstínu)
Použití: Celopolep aut

Tuningové fólie pro celopolep aut

Životnost: 3-8 let (dle odstínu)
Použití: Celopolep dopravních prostředků

Fluorescentní lité fólie

Životnost: 2-3 roky (dle odstínu)
Použití: Polep zakřivených ploch, polep aut

Reflexní lité fólie

Životnost: 7 let
Použití: Dopravní značení, reflexní polepy aut

Tiskové fólie
Polymerická fólie pro částečný polep

Životnost: 5 let (vč. UV laminace)
Použití: Samolepky s potiskem, mírně zakřivené plochy
Polepy s potiskem doporučujeme vždy laminovat!

Litá fólie pro polep aut

Životnost: 7 let (vč. UV laminace)
Použití: Polep velkých ploch, zakřivené plochy
Polepy s potiskem doporučujeme vždy laminovat!

Prémiová fólie pro celopolep auta

Životnost: 7 let (vč. UV laminace)
Použití: Celopolep dopravních prostředků
Repoziční Bubble free lepidlo
Polepy s potiskem doporučujeme vždy laminovat!

Magnetické a bezlepidlové fólie
Magnetický polep na auto

Použití: “Polep” rovných kovových ploch automobilů
Při šetrném zacházení lze magnetické fólie používat opakovaně.

Bezlepidlový polep na auto

Samolepicí fólie bez lepidla na bázi mikro přísavek.
Použití: “Polep” rovných a hladkých ploch nejen automobilů
Při šetrném zacházení lze fólie používat opakovaně.

Okenní fólie
Perforovaná okenní fólie

Životnost: 1-2 roky
Použití: Celobarevný potisk rovných oken dopravních prostředků
Součástí je certifikát pro použití na dopravních prostředích.

Okenní fólie na zaoblené plochy

Životnost: 1-2 roky
Použití: Celobarevný potisk zaoblených oken dopravních prostředků
Součástí je certifikát pro použití na dopravních prostředích.

Ostatní
Ochranná fólie na dopravní prostředky

Ochranná transparentní fólie Avery SPF-XI je transparentní, čirý, termoplastický polyuretanový film, který byl vyvinut pro ochranu lakovaných povrchů vozů proti: úlomkům kamenů, úlomkům ze silnice, skvrnám způsobeným hmyzem, malým až středním škrábancům, chemickým skvrnám a počasí, aniž by degradoval originální lak.

Nenašli jste materiál, který hledáte?

Na stránkách nejsou uvedeny všechny dostupné materiály, z tohoto důvodu nás prosím kontaktujte.

Menu