Expresní výroba designových a reklamních polepů aut a dalších dopravních prostředků.

Jak lze polepy vyrobit?

Řezaná fólie

Z barevných fólií (více jak 200 barevných odstínů), vám vyřežeme písmena a jednoduché tvary, které jsou připravené k okamžitému nalepení na váš vůz. Vybrat si můžete ze základních lesklých a matných fólií, metalických, reflexních, a dalších fólií. Životnost 3-10 let (dle typu fólie).

Digitální tisk

Bílá nebo čirá fólie určená pro plnobarevný potisk a tvarový ořez. Vytisknout lze texty, grafiku nebo fotografie. Stálost tisku je minimálně tři roky. V případě, že se použije laminace, lze prodloužit trvanlivost až na 10 let.

Perforovaná okenní fólie

Bílá „dírkovaná“ fólie určená pro plnobarevný potisk. Aplikuje se na skla automobilů a dopravních prostředků z venkovní strany. Z vnitřní strany je vidět ven a z vnější je vidět pouze potisk. Fólie je certifikovaná pro polep oken dopravních prostředků.

Magnetická fólie

Bílá magnetická fólie určená pro potisk nebo polep řezanou grafikou (barevnými fóliemi). Magnetická fólie je vhodná pro dočasný/ odjímatelný polep vozu. Ideální volba v případě operativního leasingu, kde není dovoleno automobil standardně polepit.

Jak probíhá spolupráce?

Na začátku je vždy idea o tom, jak by měl vypadat výsledný polep vašeho vozu. Neváhejte a nechte nás vaší ideu přivést k životu v podobě výroby polepů a samolepek pro vaše auto.
Pomocí formuláře, který naleznete níže, zašlete svoji poptávku na realizaci polepu či výroby samolepek. Popište nám co nejpodrobněji vaší představu, abychom mohli vytvořit grafický návrh.
Standardně do druhého dne od nás obdržíte cenovou nabídku včetně podrobností o použitém materiálu a dodací doby.
Zdarma vám vytvoříme grafický návrh – vizualizace vašeho vozu včetně polepů, který vám zašleme ke korektuře.
Po odsouhlasení přejdeme k výrobě vašich polepů nebo samolepek. Expresní doba výroby je 24 hodin od objednávky. Hotové samolepky a polepy jsou připraveny k nalepení, které díky jednoduchému návodu zvládne každý.

Hotovou zakázku lze vyzvednout v naší provozovně v Praze 9 nebo poslat kurýrem PPL na vaší adresu. Cena dopravy je 100 Kč (platba na účet předem). Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH.
Odeslat poptávku

Řezaná grafika

Jednoduchá grafika a text vyřezaný do samolepicích barevných fólií. V nabídce více než 200 barevných, metalických, zrcadlových a pískovaných fólií. Ideální volba pro polepení firemního vozu, výlohy vaší provozovny, výrobu reklamních cedulí a poutačů. Uvedené životnosti fólie jsou minimální doporučené výrobcem.

Vzorníky fólií

Krátkodobá fólie - životnost 4 roky
 • Krátkodobá bílá, černá fólie
  476 Kč/ m2
 • Krátkodobá barevná fólie
  619 Kč/ m2
 • Krátkodobá metalická fólie
  746 Kč/ m2
Střednědobá fólie - životnost 5 let
 • Střednědobá bílá, černá fólie
  714 Kč/ m2
 • Střednědobá barevná fólie
  825 Kč/ m2
 • Střednědobá metalická fólie
  889 Kč/ m2
Dlouhodobá fólie - životnost 8 let
 • Dlouhodobá bílá, černá fólie
  1429 Kč/ m2
 • Dlouhodobá barevná fólie
  1587 Kč/ m2
 • Dlouhodobá metalická fólie
  1619 Kč/ m2
Magnetická fólie
 • Magnetická fólie vhodná pro dočasný/ odjímatelný polep vozu. Ideální volba v případě operativního leasingu, kde není dovoleno automobil standardně polepit.
  780 Kč/ m2

Vyrobili jsme

Digitální tisk

Složitější grafiku s barevnými přechody a fotografie tiskneme na samolepicí fólie. Pro potisk lze využít širokou škálu materiálů s různými vlastnostmi a délkou životnosti. Standardně tiskneme na lesklou bílou nebo čirou samolepicí fólii. Na vyžádání lze tisknout i na polomatnou nebo matnou fólii. Samostatnou kategorií je tisk na okenní perforovanou fólii, která je určená pro polep zadního okna automobilu. Uvedené životnosti fólie jsou minimální doporučené výrobcem.

Krátkodobá fólie - životnost 4 roky
 • Krátkodobá bílá/čirá fólie
  520 Kč/ m2
Střednědobá fólie - životnost 7 let
 • Střednědobá bílá/čirá fólie
  670 Kč/ m2
Dlouhodobá fólie - životnost 10 let
 • Dlouhodobá bílá/čirá fólie
  900 Kč/ m2
Okenní perforovaná fólie
 • Okenní perforovaná fólie vč. certifikátu pro polep automobilů. Životnost 1 rok.
  710 Kč/ m2
Laminovací fólie
 • Laminovací lesklá nebo matná fólie chrání potisk nejen před mechanickým poškozením ale také před působením UV paprsků. Prodlužuje trvanlivost a stálobarevnost potisku až o několik let.
  od 225 Kč/ m2

Vyrobili jsme

Uvedené ceny nezahrnují množstevní slevy a 21% DPH.

Potřebujete vyrobit polepy na auto?

Nevíte jaký druh polepu zvolit? Napište nám vaší představu a my vám poradíme.

Nezávazná poptávka

Orientační ceny polepů

Konečné ceny se odvíjí od druhu a barvy fólie. Uvedené ceny jsou bez 21% DPH.

Upozornění: Dle odstavce d) § 1837 nového občanského zákoníku platného od 1.1.2014 spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy v případě dodávky zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.