Termíny dodání Vašich zakázek

Standardní

Termín dodání zakázky do 3-7 pracovních dnů.

2 dny

Termín dodání do 2 pracovních dnů. Příplatek 25% ceny zakázky.

24 hodin

Termín dodání do druhého dne. Příplatek 50% ceny zakázky.

Sameday

Termín dodání v den objednání. Příplatek 100% ceny zakázky.

Kdy lze využít expresní termíny dodání?

V případě, že máme potřebný materiál skladem a volnou kapacitu pro realizaci expresní zakázky.

Dodání v den objednání?

Jistě, je ale nutné objednat do 10.00 hod, abychom měli čas na přípravu výroby a samotnou realizaci. Předpokladem pro Sameday realizaci je skladová dostupnost potřebného materiálu pro výrobu.

Definice pojmů

Termínem dodání se rozumí dokončení zakázky dle závazné objednávky. Závaznou objednávkou se rozumí dodání či odsouhlasení finálních grafických či jiných podkladů pro výrobu a úhrada vystavené faktury. Vzhledem k povaze poskytovaných služeb (výroba a úprava produktů dle přání zákazníka) požadujeme úhradu v plné výši před započetím výroby. Dnem se rozumí pracovní den.

Vaše nejčastější otázky

Jaká je minimální hodnota objednávky?
Stihnete výrobu ještě dnes?
Jak moc jste vytíženi aneb kdy mám objednat?
Jaká máte hodnocení zákazníků?
Jak připravit povrch před lepením?
Jak zaměřit zadní okno pro polep?
Zvládnu nalepit polep sám?
Jak bude finální reklama vypadat?
Máte další dotazy?
Jaká je minimální hodnota objednávky?

Vzhledem k tomu, že je s každou výrobou spojený určitý technologický postup, požadujeme, aby minimální hodnota objednávky byla 400 Kč bez DPH bez ohledu na množství. Děkujeme za pochopení.

Stihnete výrobu ještě dnes?

Máme nejrychlejší výrobu v ČR, takže ano! Roll-up, samolepky, banner, plakát, vizitky a mnoho dalšího můžete mít ještě v den objednání. Je třeba objednat a uhradit do 10.00, abychom stihli výrobu včas. Vyzkoušejte nás.

Jak moc jste vytíženi aneb kdy mám objednat?

Pokud na svou zakázku spěcháte, tak Vám jistě pomůže přehled nejvyšší vytíženosti naší výroby. Z grafu je patrné, že nejideálnějším termínem je začátek týdne a je tak vysoká pravděpodobnost, že na Vás budeme mít dostatek času. Koncem týdne jsme pravidelně nejvíce vytíženi.

Jaká máte hodnocení zákazníků?

Jsme nejlépe hodnocená reklamka! Přesvědčte se sami na našich sociálních sítí Facebook a Google Místa, kde nám naši zákazníci nechávají recenze zakázek, které jsme pro ně vyrobili. Z recenzí se dozvíte, že jsme opravdu rychlí, spolehliví a ochotní.

Jak připravit povrch před lepením?

Vytvořili jsme pro Vás přehledné info, jak připravit auto, výlohu či jiný polepovaný povrch před naším příjezdem a samotným lepením. Dodržte prosím všechny body, jedině tak Vám můžeme 100% garantovat záruku a dlouhou životnost polepů.

Zobrazit info

Jak zaměřit zadní okno pro polep?

Zaměřit zadní okno Vašeho auta pro polepení perforovanou okenní fólií není úplně jednoduché, obzvlášť, když je okno zakřivené. Z tohoto důvodu jsme pro Vás připravili návod, který Vám zaměření usnadní a my tak pro Vás budeme moci připravit grafiku přesněji.

Zobrazit návod

Zvládnu nalepit polep sám?

Udělali jsme vše proto, aby ano. Mrkněte na náš jednoduchý návod. Pokud se však do lepení přece jen vrhat nechcete, dejte nám vědět, nalepíme polep za Vás.

Zobrazit návod

Jak bude finální reklama vypadat?

Z dodaných grafických podkladů Vám rádi zdarma vytvoříme vizualizaci polepů pro Vaše auto, výlohu či jinou aplikaci. Pokud grafické podklady nemáte, připraví je dle vašeho přání náš grafik. Cena grafických prací je 500 Kč/hod bez DPH.

Máte další dotazy?

Sem s nimi… Neváhejte se na nás obrátit emailem na info@offsign.cz, telefonicky na čísle +420 608 059 509 nebo osobně v naší výrobně a showroomu na adrese Ke Hřišti 34, Praha 8 – Čimice, kde Vám rádi osobně poradíme a představíme vhodné materiály a technologie.

Možnosti dopravy

Balíková přeprava Geis

Běžné zásilky zasíláme přepravní společnosti Geis, která standardně doručuje druhý pracovní den od odeslání. Vhodná přeprava pro balíky běžných velikostí.

Cena: 120 Kč bez DPH

Kurýrní služba Kurýr Praha

Expresní kurýrní služba, která doručí Vaši zásilku ještě v den odeslání od nás. Služba platí pouze v Praze. Cena může být zvýšena dle velikosti zásilky.

Cena: 300 Kč bez DPH

Osobní odběr v OffSign.cz

Všechny zakázky lze samozřejmě vyzvednout také osobně na adrese naší provozovny – Ke Hřišti 34, Praha 8 – Čimice. Domluvte si s naším kolegou konkrétní den a čas vyzvednutí.

Cena: Zdarma

Doprava/Instalace OffSign.cz

Zakázky, které pro Vás také aplikujeme, přivezeme v den instalace či lepení Vaší reklamy spolu se všemi potřebnostmi.

Cena: Individuální

Nadrozměrné zásilky jako jsou celé role materiálů, velké světelné boxy, deskové materiály a další zasíláme prostřednictvím paletové přepravy. Tato cena se počítá individuálně dle rozměrů a váhy.

Potřebujete poradit s výběrem vhodné reklamy?

Menu
Neodcházejte a využijte slevu!

SLEVA 100 Kč
Na celý eshop. Platnost 60 minut!

Kód kuponu - DONTGO100
ZOBRAZIT ESHOP
close-link