Termíny dodání Vašich zakázek

Standardní

Termín dodání zakázky do 3-7 pracovních dnů.

2 dny

Dodání do 2 pracovních dnů. Příplatek 25% ceny zakázky.

24 hodin

Termín dodání do druhého dne. Příplatek 50% ceny zakázky.

Sameday

Termín dodání v den objednání. Příplatek 100% ceny zakázky.

Kdy lze využít expresní termíny dodání?

V případě, že máme potřebný materiál skladem a volnou kapacitu pro realizaci expresní zakázky.

Dodání v den objednání?

Jistě, je ale nutné objednat do 10.00 hod, abychom měli čas na přípravu výroby a samotnou realizaci. Předpokladem pro Sameday realizaci je skladová dostupnost potřebného materiálu pro výrobu.

Definice pojmů

Termínem dodání se rozumí dokončení zakázky dle závazné objednávky. Závaznou objednávkou se rozumí dodání či odsouhlasení finálních grafických či jiných podkladů pro výrobu a úhrada vystavené faktury. Vzhledem k povaze poskytovaných služeb (výroba a úprava produktů dle přání zákazníka) požadujeme úhradu v plné výši před započetím výroby. Dnem se rozumí pracovní den.

Vaše nejčastější otázky

Vzhledem k tomu, že je s každou výrobou spojený určitý technologický postup, požadujeme, aby minimální hodnota objednávky byla 500 Kč bez DPH bez ohledu na množství. Vzhledem k technologickému postupu při tisku s laminací je minimální hodnota objednávky 800 Kč bez DPH. Děkujeme za pochopení.

Máme nejrychlejší výrobu v ČR, takže ano! Roll-up, samolepky, banner, plakát, vizitky a mnoho dalšího můžete mít ještě v den objednání. Je třeba objednat a uhradit do 10.00, abychom stihli výrobu včas. Vyzkoušejte nás.

Pokud na svou zakázku spěcháte, tak Vám jistě pomůže přehled nejvyšší vytíženosti naší výroby. Z grafu je patrné, že nejideálnějším termínem je začátek týdne a je tak vysoká pravděpodobnost, že na Vás budeme mít dostatek času. Koncem týdne jsme pravidelně nejvíce vytíženi.

Jsme nejlépe hodnocená reklamka! Přesvědčte se sami na našich sociálních sítí Facebook a Google Místa, kde nám naši zákazníci nechávají recenze zakázek, které jsme pro ně vyrobili. Z recenzí se dozvíte, že jsme opravdu rychlí, spolehliví a ochotní.

Vytvořili jsme pro Vás přehledné info, jak připravit auto, výlohu či jiný polepovaný povrch před naším příjezdem a samotným lepením. Dodržte prosím všechny body, jedině tak Vám můžeme 100% garantovat záruku a dlouhou životnost polepů.

Zobrazit info

Zaměřit zadní okno Vašeho auta pro polepení perforovanou okenní fólií není úplně jednoduché, obzvlášť, když je okno zakřivené. Z tohoto důvodu jsme pro Vás připravili návod, který Vám zaměření usnadní a my tak pro Vás budeme moci připravit grafiku přesněji.

Zobrazit návod

Udělali jsme vše proto, aby ano. Mrkněte na náš jednoduchý návod. Pokud se však do lepení přece jen vrhat nechcete, dejte nám vědět, nalepíme polep za Vás.

Zobrazit návod

Z dodaných grafických podkladů Vám rádi zdarma vytvoříme vizualizaci polepů pro Vaše auto, výlohu či jinou aplikaci. Pokud grafické podklady nemáte, připraví je dle vašeho přání náš grafik. Cena grafických prací je 500 Kč/hod bez DPH.

Sem s nimi… Neváhejte se na nás obrátit emailem na info@offsign.cz, telefonicky na čísle +420 608 059 509 nebo osobně v naší výrobně a showroomu na adrese Ke Hřišti 34, Praha 8 – Čimice, kde Vám rádi osobně poradíme a představíme vhodné materiály a technologie.

Možnosti platby

Bankovní převod

Vaše objednávky můžete zaplatit bankovním převodem. Při zvolení této možnosti Vám spolu s potvrzením objednávky dorazí výzva k platbě. Objednávka se považuje za přijatou po obdržení peněz na náš bankovní účet.

Platba kartou, Apple Pay, Google pay

Objednávku můžete také zaplatit expresně prostřednictvím Vaší platební karty, pomocí Apple Pay a Google Pay nebo platebními tlačítky bank. Platební bránu provozuje ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, E-mail: platby-podpora@comgate.cz, Tel: +420 228 224 267. Více informací o možnostech platby naleznete ZDE.

Možnosti dopravy

Osobní odběr v OffSign.cz

Všechny zakázky lze samozřejmě vyzvednout také osobně na adrese naší provozovny – Ke Hřišti 34, Praha 8 – Čimice. Domluvte si s naším kolegou konkrétní den a čas vyzvednutí.

Cena: Zdarma

Doprava/Instalace OffSign.cz

Zakázky, které pro Vás také aplikujeme, přivezeme v den instalace či lepení Vaší reklamy spolu se všemi potřebnostmi.

Cena: Individuální

Balíková přeprava DPD/PPL

Běžné zásilky zasíláme přepravní společnosti DPD či PPL, která ve většině případů doručuje druhý pracovní den od odeslání. Vhodná přeprava pro balíky běžných velikostí.

Cena: 200 Kč bez DPH

Zásilkovna – Výdejní místo

Malé zásilky/obálky lze doručit do výdejních míst společnosti Zásilkovna. Nejčastěji využíváme Zásilkovnu pro odesílání tetovaček, obtisků a dalších drobných tiskovin.

Cena: 100 Kč bez DPH

Kurýrní služba Kurýr Praha

Expresní kurýrní služba, která doručí Vaši zásilku ještě v den odeslání od nás. Služba platí pouze v Praze. Přesná cena bude vypočítána dle velikosti zásilky a místa dodání.

Cena: od 600 Kč bez DPH

Nadrozměrné zásilky jako jsou celé role materiálů, velké světelné boxy, deskové materiály a další zasíláme prostřednictvím paletové přepravy TopTrans. Tato cena se počítá individuálně dle rozměrů, váhy a vzdálenosti doručení.

Potřebujete poradit s výběrem vhodné reklamy?