Buďte ve vesmíru vidět!

Kdo jsme?

Předtím, než se rozhodnete s námi spolupracovat, bylo by fajn se o nás něco dozvědět. Jsme parta mladých lidí nadšených do reklamy a tisku. Výroba reklamy pro nás není jen práce, ale také každodenní vášeň a velké hobby. Vlastníme široké portfolio technologií, které nám každý den pomáhají plnit přání našich klientů. Na prvním místě jste Vy – náš zákazník, který musí být vždy spokojen. Ostatně o tom svědčí i recenze našich současných zákazníků. Jsme nejlépe hodnocená reklamka v Praze, přesvědčte se sami na našich FB stránkách a Google Mapách.

0m
materiálu jsme vám potiskli
0 %
spokojených zákazníků
0
realizovaných zakázek
0
druhů materiálů skladem

Historie OffSign

2019

Stěhujeme se

Hurá! V listopadu 2019 jsme se přestěhovali do nových velkých prostor, které jsou 2x větší než náš dosavadní prostor. Díky takto velkému prostoru se můžeme opět rozšířit. Nejenže každý náš současný stroj bude mít dostatečně velké místo, ale také nám zbude místo na kuchyňku, sprchu a zasedací místnost pro zákazníky. Součástí našeho nového “bydliště” je také velké parkoviště pro 7 aut. Od 1.11.2019 nás můžete navštívit na adrese Ke Hřišti 34 – Praha 8 Čimice.

Mrkněte na fotky, jak to u nás vypadá
2019

Rozšiřujeme se

Přichází další dvě tváře. Do týmu přibíráme dva obchodní zástupce, kteří se budou starat o to, aby Vám vše vysvětlili, spolu s Vámi vybrali optimální řešení Vaší reklamy a úspěšně ho dovedli do finále. Budou zde jen a jen pro Vás. Neváhejte se tedy na ně obracet s Vašimi dotazy a požadavky.

Rebranding a nový web

Konec léta pro naši firmu znamená několik zásadních změn. Po 3 letech nastal čas učesat náš dosavadní design a proto měníme strukturu i design webu. Upouštíme od zeleno-šedé a přecházíme na modernější fialovo-růžový design. Avšak tvar loga zůstává v jednobarevném provedení. Více začleňujeme do týmu našeho maskota, kterému říkáme OffSignaut [ofsajnaut] a který Vás provádí webem, newslettery i našimi tiskovinami.

2018

Nová posila týmu

Už nejsme twoman show. Od března vítáme do našeho malého reklamního týmu Týnu, která bude vaše grafické představy měnit ve skutečnost a zároveň pečovat o precizní dokončení výroby.

2017

První stěhování

1. srpna 2017 se stěhujeme do nové, větší provozovny, která nám umožňuje oddělit výrobní část firmy od té kancelářské. Díky tomu můžeme rozšířit své portfolio technologií. Nové prostory jsou přístupné přímo z ulice Jandova 10/3 čímž to k nám máte o něco blíže.

2016

Nové stroje, noví klienti

Začali jsme investovat do nákupu profesionální technologie, ale i do vzdělání, které je pro současné rychlé a moderní tempo nepostradatelné. V současné době se pravidelně účastníme mezinárodních polygrafických akcí, mezi něž patří FESPA, Remadays či Polygraf. Zde je k dispozici celá řada workshopů a stánků s novými a moderními technologiemi. Obzvlášť přínosné jsou pro nás odborné konference a školení, kterých se účastníme. Jakmile se naskytne příležitost, testujeme a zkoušíme vše, čím můžeme stále rozšiřovat nabídku poskytovaných služeb tak, aby nás později nic nezaskočilo.

Naše reklamní agentura OffSign spatřila světlo světa na konci léta roku 2016 a každým dnem se soustředí, aby každému klientovi nabídla jen to nejlepší. Chceme jít stále kupředu a svým klientům nabídnout ty nejmodernější a nejdostupnější druhy materiálů. Díky Vašim zakázkám dostáváme nové výzvy a získáváme nové zkušenosti, které Vám chceme nabídnout.

Postupem času se na nás obrací čím dál více významných klientů mezi něž patří Oxalis, AW Lab, ČP Security, CZC.CZ, ALS, NiceBoy, Bidli, Dekra, Zásilkovna a další, pro něž pravidelně navrhujeme, tiskneme a vyrábíme reklamu. Nerozlišujeme klienty podle velikosti a každému rádi nabídneme plnou pozornost a profesionální přístup, který zajistí výsledek, se kterým bude spokojený.

2016

Jak to všechno vzniklo?

Stejně jako na počátku každého velkého projektu, i u nás vše začalo nápadem, který se postupně proměnil v realitu. Původním záměrem byl pouze malý projekt dvou nadšenců do reklamy, kteří chtěli v oblasti reklamy a tisku vytvořit něco nového, kde bude na první místě zákazník.   Bohužel jsme však s tímto druhem reklamy neměli žádné zkušenosti. Jirkův obor byl do té doby online marketing, kterému se věnoval poslední 4 roky, a Pavel studoval ČVUT.

Vše jsme se na začátku učili metodou pokus/omyl. Strávili jsme desítky hodin sledováním tutoriálů a dalších videí z oblasti výroby reklamy a tisku na YouTube. Prošli jsme stovky zahraničních stránek a diskuzních fór, na nichž jsme hledali informace, které v českém jazyce takřka neexistují. Hnacím motorem pro nás bylo nadšení a obrovský zájem o tiskové a polygrafické technologie. Z počátku jsme používali levné a základní vybavení a domnívali jsme se, že budou pro náš záměr i nabízené služby dostačující. Jakmile však začaly narůstat poptávky po našich službách, dospěli jsme k závěru, že je potřeba mít k dispozici profesionální technologie, ale také know-how, které nám pomohou udržet standardy výroby na vysoké a kvalitní úrovni.

Náš tým

Jiří Vrána

Founder & Marketing manager

Po studiích ekonomie si založil svůj první internetový obchod s pánskou kosmetikou. Následovala práce v obchodě a poté v marketingu, kde jako online marketing manager a brand manager působil posledních 5 let. Nyní úspěšně vede firmu OffSign.

Oblíbený materiál

Samolepicí fólie Arlon s extrémně silným lepidlem

Pavel Procházka

Founder & Production manager

Pavel se po studiích ČVUT rovnou vrhnul do světa reklamy. Bez velkých zkušeností se vše naučil svépomocí a dnes se stará o tiskovou a výrobní produkci. Pro jeho nadstandardní přístup k zákazníkům má na starost klíčové klienty.

Oblíbený materiál

Bezlepidlová fólie s mikropřísavkami, kterou lze opětovně nalepit a odlepit.

Hledáme obchoďáka!

Sales manager

Více info pod hvězdičkou ↑

Menu
Neodcházejte a využijte slevu!

SLEVA 100 Kč
Na celý eshop. Platnost 60 minut!

Kód kuponu - DONTGO100
ZOBRAZIT ESHOP
close-link