Buďte ve vesmíru vidět!

Kdo jsme?

Předtím, než se rozhodnete s námi spolupracovat, bylo by fajn se o nás něco dozvědět. Jsme parta mladých lidí nadšených do reklamy a tisku. Výroba reklamy pro nás není jen práce, ale také každodenní vášeň a velké hobby. Vlastníme široké portfolio technologií, které nám každý den pomáhají plnit přání našich klientů. Na prvním místě jste Vy – náš zákazník, který musí být vždy spokojen. Ostatně o tom svědčí i recenze našich současných zákazníků. Jsme nejlépe hodnocená reklamka v Praze, přesvědčte se sami na našich FB stránkách a Google Mapách.

0m
materiálu jsme vám potiskli
0 %
spokojených zákazníků
0
realizovaných zakázek
0
druhů materiálů skladem

Historie OffSign

Covid 19 nás „snad“ nezastaví!

Zažili jsme rok, který bychom si nepředstavovali ani v těch nejhorších snech – celosvětová pandemie, omezování ekonomiky a defacto i svobody. Rok 2020 nebyl ani pro nás lehký, ale dělali jsme vše, co jsme uměli, abychom ho zvládli a překonali – to se nám povedlo, takže do roku 2021 vstupujeme plní optimismu a víry, že pro náš obor bude nadcházející rok minimálně tak dobrý, jako ten předchozí. A protože u nás stále častěji poptáváte služby a výrobky, které jsme doposud nemohli nabídnout, rozhodli jsme se opět rozšířit náš strojový park o laserový řezací a gravírovací stroj, díky němuž naše možnosti výroby reklamy sahají zas o něco dál.

Ukázky výrobků z laseru

Náš tým

Jiří Vrána

Founder & Marketing manager

Po studiích ekonomie si založil svůj první internetový obchod s pánskou kosmetikou. Následovala práce v obchodě a poté v marketingu, kde jako online marketing manager a brand manager působil posledních 5 let. Nyní úspěšně vede firmu OffSign.

Oblíbený materiál

Samolepicí fólie Arlon s extrémně silným lepidlem

Pavel Procházka

Founder & Production manager

Pavel se po studiích ČVUT rovnou vrhnul do světa reklamy. Bez velkých zkušeností se vše naučil svépomocí a dnes se stará o tiskovou a výrobní produkci. Pro jeho nadstandardní přístup k zákazníkům má na starost klíčové klienty.

Oblíbený materiál

Bezlepidlová fólie s mikropřísavkami, kterou lze opětovně nalepit a odlepit.

Hledáme obchoďáka!

Sales manager

Více info pod hvězdičkou ↑

Naše vlastní technologie

Chcete o nás vědět více?

Sjednejte si schůzku u Vás nebo u nás, je to na Vás. Sídlíme v Praze 8 – Čimicích.

Menu