Buďte ve vesmíru vidět!

Kdo jsme?

Předtím, než se rozhodnete s námi spolupracovat, bylo by fajn se o nás něco dozvědět. Jsme parta mladých lidí nadšených do reklamy a tisku. Výroba reklamy pro nás není jen práce, ale také každodenní vášeň a velké hobby. Vlastníme široké portfolio technologií, které nám každý den pomáhají plnit přání našich klientů. Na prvním místě jste Vy – náš zákazník, který musí být vždy spokojen. Ostatně o tom svědčí i recenze našich současných zákazníků. Jsme nejlépe hodnocená reklamka v Praze, přesvědčte se sami na našich FB stránkách a Google Mapách.

0m
materiálu jsme vám potiskli
0 %
spokojených zákazníků
0
realizovaných zakázek
0
druhů materiálů skladem

Historie OffSign

CNC fréza válí!

Začátkem roku 2022 u nás čím poptáváte čím dál tím více reklamní výroby v podobě 3D písmen, totemů a jiných nejen světelných instalací, které jsme doposud museli ve spolupráci s jinými firmami nechávat vyrábět externě. Jak to tak u nás bývá, naše standardy na kvalitu výroby a hlavně rychlost často nesplňovaly naše očekávání a tak jsme se rozhodli pro pořízení nové technologie, díky které, budeme mít vše kvalitu a termín vaší zakázky plně pod kontrolou. A tak jsme v červnu do naší nové výrobny ve Vodochodech (v Čimicích je stále naše hlavní kancelář) nainstalovali hned 2 CNC frézky. Jedna s obráběnou plochou materiálu 600x850mm a druhá, průmyslová s plochou 2600x1250mm. Na frézkách nyní vyrábíme 3D nápisy a loga z PVC, hliníkových kompozitů, plexi skel, XPS a dalších materiálů. Díky řadě speciálních nástrojů nově umíme i kompozitní boxy, totemy a další reklamní nosiče. Mimo tvarového výřezu lze také velmi dobře zmíněné materiály gravírovat. Poptejte u nás výrobu Vaší nové 3D reklamy ještě dnes a Buďte ve vesmíru vidět!

Ukázky výrobků na CNC frézce:

Náš tým

Jiří Vrána

Founder & Marketing manager

Po studiích ekonomie si založil svůj první internetový obchod s pánskou kosmetikou. Následovala práce v obchodě a poté v marketingu, kde jako online marketing manager a brand manager působil posledních 5 let. Nyní úspěšně vede firmu OffSign.

Oblíbený materiál

Samolepicí fólie Arlon s extrémně silným lepidlem

Pavel Procházka

Founder & Sales manager

Pavel se po studiích ČVUT rovnou vrhnul do světa reklamy. Bez velkých zkušeností se vše naučil svépomocí a dnes se stará o tiskovou a výrobní produkci. Pro jeho nadstandardní přístup k zákazníkům má na starost klíčové klienty.

Oblíbený materiál

Bezlepidlová fólie s mikropřísavkami, kterou lze opětovně nalepit a odlepit.

HLEDÁ SE OBCHOĎÁK!

Obchodní zástupce

Kliknutím na hvězdičku zobrazíte podrobnosti o pozici!

Jakými stroji a tiskárnami disponujeme?

Všechny naše tiskové a výrobní technologie naleznete v sekci Technologie nebo klikněte na tlačítko Zobrazit.

Chcete o nás vědět více?

Sjednejte si schůzku u Vás nebo u nás, je to na Vás. Sídlíme v Praze 8 – Čimicích.