Buďte ve vesmíru vidět!

Kdo jsme?

Předtím, než se rozhodnete s námi spolupracovat, bylo by fajn se o nás něco dozvědět. Jsme parta mladých lidí nadšených do reklamy a tisku. Výroba reklamy pro nás není jen práce, ale také každodenní vášeň a velké hobby. Vlastníme široké portfolio technologií, které nám každý den pomáhají plnit přání našich klientů. Na prvním místě jste Vy – náš zákazník, který musí být vždy spokojen. Ostatně o tom svědčí i recenze našich současných zákazníků. Jsme nejlépe hodnocená reklamka v Praze, přesvědčte se sami na našich FB stránkách a Google Mapách.

0m
materiálu jsme vám potiskli
0 %
spokojených zákazníků
0
realizovaných zakázek
0
druhů materiálů skladem

Historie OffSign

Covid 19 nás „snad“ nezastaví!

Zažili jsme rok, který bychom si nepředstavovali ani v těch nejhorších snech – celosvětová pandemie, omezování ekonomiky a defacto i svobody. Rok 2020 nebyl ani pro nás lehký, ale dělali jsme vše, co jsme uměli, abychom ho zvládli a překonali – to se nám povedlo, takže do roku 2021 vstupujeme plní optimismu a víry, že pro náš obor bude nadcházející rok minimálně tak dobrý, jako ten předchozí. A protože u nás stále častěji poptáváte služby a výrobky, které jsme doposud nemohli nabídnout, rozhodli jsme se opět rozšířit náš strojový park o laserový řezací a gravírovací stroj, díky němuž naše možnosti výroby reklamy sahají zas o něco dál.

Ukázky výrobků z laseru

Náš tým

Jiří Vrána

Founder & Marketing manager

Po studiích ekonomie si založil svůj první internetový obchod s pánskou kosmetikou. Následovala práce v obchodě a poté v marketingu, kde jako online marketing manager a brand manager působil posledních 5 let. Nyní úspěšně vede firmu OffSign.

Oblíbený materiál

Samolepicí fólie Arlon s extrémně silným lepidlem

Pavel Procházka

Founder & Sales manager

Pavel se po studiích ČVUT rovnou vrhnul do světa reklamy. Bez velkých zkušeností se vše naučil svépomocí a dnes se stará o tiskovou a výrobní produkci. Pro jeho nadstandardní přístup k zákazníkům má na starost klíčové klienty.

Oblíbený materiál

Bezlepidlová fólie s mikropřísavkami, kterou lze opětovně nalepit a odlepit.

Eliška Venclová

Grafika & Reklamní produkce

Po ukončení studia uměleckého oboru se přidala do našeho týmu Eliška, která se rychle přizpůsobila prostředí, ve kterém nyní pomáhá vytvářet různorodé zakázky pro naše klienty.

Oblíbený materiál

Revizní (bezpečnostní) samolepky, které po nalepení nejdou sundat – ani z rukou 😀

Jakými stroji a tiskárnami disponujeme?

Všechny naše tiskové a výrobní technologie naleznete v sekci Technologie nebo klikněte na tlačítko Zobrazit.

Chcete o nás vědět více?

Sjednejte si schůzku u Vás nebo u nás, je to na Vás. Sídlíme v Praze 8 – Čimicích.

Menu