Buďte ve vesmíru vidět!

Kdo jsme?

Předtím, než se rozhodnete s námi spolupracovat, bylo by fajn se o nás něco dozvědět. Jsme parta mladých lidí nadšených do reklamy a tisku. Výroba reklamy pro nás není jen práce, ale také každodenní vášeň a velké hobby. Vlastníme široké portfolio technologií, které nám každý den pomáhají plnit přání našich klientů. Na prvním místě jste Vy – náš zákazník, který musí být vždy spokojen. Ostatně o tom svědčí i recenze našich současných zákazníků. Jsme nejlépe hodnocená reklamka v Praze, přesvědčte se sami na našich FB stránkách a Google Mapách.

0m
materiálu jsme vám potiskli
0 %
spokojených zákazníků
0
realizovaných zakázek
0
druhů materiálů skladem

Historie OffSign

CNC fréza válí!

Začátkem roku 2022 u nás čím poptáváte čím dál tím více reklamní výroby v podobě 3D písmen, totemů a jiných nejen světelných instalací, které jsme doposud museli ve spolupráci s jinými firmami nechávat vyrábět externě. Jak to tak u nás bývá, naše standardy na kvalitu výroby a hlavně rychlost často nesplňovaly naše očekávání a tak jsme se rozhodli pro pořízení nové technologie, díky které, budeme mít vše kvalitu a termín vaší zakázky plně pod kontrolou. A tak jsme v červnu do naší nové výrobny ve Vodochodech (v Čimicích je stále naše hlavní kancelář) nainstalovali hned 2 CNC frézky. Jedna s obráběnou plochou materiálu 600x850mm a druhá, průmyslová s plochou 2600x1250mm. Na frézkách nyní vyrábíme 3D nápisy a loga z PVC, hliníkových kompozitů, plexi skel, XPS a dalších materiálů. Díky řadě speciálních nástrojů nově umíme i kompozitní boxy, totemy a další reklamní nosiče. Mimo tvarového výřezu lze také velmi dobře zmíněné materiály gravírovat. Poptejte u nás výrobu Vaší nové 3D reklamy ještě dnes a Buďte ve vesmíru vidět!

Ukázky výrobků na CNC frézce:

Náš tým

Jiří Vrána

Founder & Marketing manager

Po studiích ekonomie si založil svůj první internetový obchod s pánskou kosmetikou. Následovala práce v obchodě a poté v marketingu, kde jako online marketing manager a brand manager působil posledních 5 let. Nyní úspěšně vede firmu OffSign.

Oblíbený materiál

Samolepicí fólie Arlon s extrémně silným lepidlem

Pavel Procházka

Founder & Sales manager

Pavel se po studiích ČVUT rovnou vrhnul do světa reklamy. Bez velkých zkušeností se vše naučil svépomocí a dnes se stará o tiskovou a výrobní produkci. Pro jeho nadstandardní přístup k zákazníkům má na starost klíčové klienty.

Oblíbený materiál

Bezlepidlová fólie s mikropřísavkami, kterou lze opětovně nalepit a odlepit.

Eliška Venclová

Grafika & Reklamní produkce

Po ukončení studia uměleckého oboru se přidala do našeho týmu Eliška, která se rychle přizpůsobila prostředí, ve kterém nyní pomáhá vytvářet různorodé zakázky pro naše klienty.

Oblíbený materiál

Revizní (bezpečnostní) samolepky, které po nalepení nejdou sundat – ani z rukou 😀

Jakými stroji a tiskárnami disponujeme?

Všechny naše tiskové a výrobní technologie naleznete v sekci Technologie nebo klikněte na tlačítko Zobrazit.

Chcete o nás vědět více?

Sjednejte si schůzku u Vás nebo u nás, je to na Vás. Sídlíme v Praze 8 – Čimicích.