Buďte ve vesmíru vidět!

Kdo jsme?

Předtím, než se rozhodnete s námi spolupracovat, bylo by fajn se o nás něco dozvědět. Jsme parta mladých lidí nadšených do reklamy a tisku. Výroba reklamy pro nás není jen práce, ale také každodenní vášeň a velké hobby. Vlastníme široké portfolio technologií, které nám každý den pomáhají plnit přání našich klientů. Na prvním místě jste Vy – náš zákazník, který musí být vždy spokojen. Ostatně o tom svědčí i recenze našich současných zákazníků. Jsme nejlépe hodnocená reklamka v Praze, přesvědčte se sami na našich FB stránkách a Google Mapách.

0m
materiálu jsme vám potiskli
0 %
spokojených zákazníků
0
realizovaných zakázek
0
druhů materiálů skladem

Historie OffSign

Stěhujeme se

Hurá! V listopadu 2019 jsme se přestěhovali do nových velkých prostor, které jsou 2x větší než náš dosavadní prostor. Díky takto velkému prostoru se můžeme opět rozšířit. Nejenže každý náš současný stroj bude mít dostatečně velké místo, ale také nám zbude místo na kuchyňku, sprchu a zasedací místnost pro zákazníky. Součástí našeho nového „bydliště“ je také velké parkoviště pro 7 aut. Od 1.11.2019 nás můžete navštívit na adrese Ke Hřišti 34 – Praha 8 Čimice.

Mrkněte na fotky, jak to u nás vypadá

Náš tým

Jiří Vrána

Founder & Marketing manager

Po studiích ekonomie si založil svůj první internetový obchod s pánskou kosmetikou. Následovala práce v obchodě a poté v marketingu, kde jako online marketing manager a brand manager působil posledních 5 let. Nyní úspěšně vede firmu OffSign.

Oblíbený materiál

Samolepicí fólie Arlon s extrémně silným lepidlem

Pavel Procházka

Founder & Production manager

Pavel se po studiích ČVUT rovnou vrhnul do světa reklamy. Bez velkých zkušeností se vše naučil svépomocí a dnes se stará o tiskovou a výrobní produkci. Pro jeho nadstandardní přístup k zákazníkům má na starost klíčové klienty.

Oblíbený materiál

Bezlepidlová fólie s mikropřísavkami, kterou lze opětovně nalepit a odlepit.

Hledáme obchoďáka!

Sales manager

Více info pod hvězdičkou ↑

Menu