Buďte ve vesmíru vidět!

Kdo jsme?

Předtím, než se rozhodnete s námi spolupracovat, bylo by fajn se o nás něco dozvědět. Jsme parta mladých lidí nadšených do reklamy a tisku. Výroba reklamy pro nás není jen práce, ale také každodenní vášeň a velké hobby. Vlastníme široké portfolio technologií, které nám každý den pomáhají plnit přání našich klientů. Na prvním místě jste Vy – náš zákazník, který musí být vždy spokojen. Ostatně o tom svědčí i recenze našich současných zákazníků. Jsme nejlépe hodnocená reklamka v Praze, přesvědčte se sami na našich FB stránkách a Google Mapách.

0m
materiálu jsme vám potiskli
0 %
spokojených zákazníků
0
realizovaných zakázek
0
druhů materiálů skladem

Historie OffSign

Rok ve znamení knihárny

Díky čím dál tím větší poptávce nejen po archovém digitálním tisku jsme v roce 2023 koupili zcela nový produkční stroj od firmy Xerox, který vyniká nejen rychlostí tisku, ale hlavně správou barev a věrným podáním přímých barev, které čím dál tím víc ve vašich tiskovinách používáte. A protože u nás objednáváte více a více katalogů, časopisů a brožur, rozšířili jsme naší „knihárnu“ o několik dokončovacích technologií, mezi které patří automatická skládačka s V1 sešívačkou, skládačka letáků do tvaru V, C a Z, lepička vazeb pro výrobu knih a zlatička s výsekem, díky které dokážeme tiskovinu opatřit elegantním zlatotiskem. Buďte ve vesmíru vidět!

Ukázky výseku a zlacení

CNC fréza válí!

Začátkem roku 2022 u nás čím poptáváte čím dál tím více reklamní výroby v podobě 3D písmen, totemů a jiných nejen světelných instalací, které jsme doposud museli ve spolupráci s jinými firmami nechávat vyrábět externě. Jak to tak u nás bývá, naše standardy na kvalitu výroby a hlavně rychlost často nesplňovaly naše očekávání a tak jsme se rozhodli pro pořízení nové technologie, díky které, budeme mít vše kvalitu a termín vaší zakázky plně pod kontrolou. A tak jsme v červnu do naší nové výrobny ve Vodochodech (v Čimicích je stále naše hlavní kancelář) nainstalovali hned 2 CNC frézky. Jedna s obráběnou plochou materiálu 600x850mm a druhá, průmyslová s plochou 2600x1250mm. Na frézkách nyní vyrábíme 3D nápisy a loga z PVC, hliníkových kompozitů, plexi skel, XPS a dalších materiálů. Díky řadě speciálních nástrojů nově umíme i kompozitní boxy, totemy a další reklamní nosiče. Mimo tvarového výřezu lze také velmi dobře zmíněné materiály gravírovat. Poptejte u nás výrobu Vaší nové 3D reklamy ještě dnes a Buďte ve vesmíru vidět!

Ukázky výrobků na CNC frézce:

Covid 19 nás „snad“ nezastaví!

Zažili jsme rok, který bychom si nepředstavovali ani v těch nejhorších snech – celosvětová pandemie, omezování ekonomiky a defacto i svobody. Rok 2020 nebyl ani pro nás lehký, ale dělali jsme vše, co jsme uměli, abychom ho zvládli a překonali – to se nám povedlo, takže do roku 2021 vstupujeme plní optimismu a víry, že pro náš obor bude nadcházející rok minimálně tak dobrý, jako ten předchozí. A protože u nás stále častěji poptáváte služby a výrobky, které jsme doposud nemohli nabídnout, rozhodli jsme se opět rozšířit náš strojový park o laserový řezací a gravírovací stroj, díky němuž naše možnosti výroby reklamy sahají zas o něco dál.

Ukázky výrobků z laseru

Rozšiřujeme portfolio našich služeb

Protože jste u nás zvyklí na 100% kvalitu a rychlost dodání, rozhodli jsme se pořídit další technologie, které nám pomohou naší zásadu dodržet. Na jaře jsme prostřednictvím nové CNC řezačky pěnových materiálů rozšířili naše portfolio o výrobu 3D reklamy v podobě trojrozměrných nápisů a dalších motivů, díky kterým budete ve vesmíru ještě více vidět. Uvažujete o nové reklamě a nejste si jistí provedením? Vyzkoušejte 3D písma, která Vám rádi nalakujeme dle Vašich firemních barev a nainstalujeme.

Mrkněte na fotky realizací 3D reklamy

Stěhujeme se

Hurá! V listopadu 2019 jsme se přestěhovali do nových velkých prostor, které jsou 2x větší než náš dosavadní prostor. Díky takto velkému prostoru se můžeme opět rozšířit. Nejenže každý náš současný stroj bude mít dostatečně velké místo, ale také nám zbude místo na kuchyňku, sprchu a zasedací místnost pro zákazníky. Součástí našeho nového „bydliště“ je také velké parkoviště pro 7 aut. Od 1.11.2019 nás můžete navštívit na adrese Ke Hřišti 34 – Praha 8 Čimice.

Mrkněte na fotky, jak to u nás vypadá

Rozšiřujeme se

Přichází další dvě tváře. Do týmu přibíráme dva obchodní zástupce, kteří se budou starat o to, aby Vám vše vysvětlili, spolu s Vámi vybrali optimální řešení Vaší reklamy a úspěšně ho dovedli do finále. Budou zde jen a jen pro Vás. Neváhejte se tedy na ně obracet s Vašimi dotazy a požadavky.

Rebranding a nový web

Konec léta pro naši firmu znamená několik zásadních změn. Po 3 letech nastal čas učesat náš dosavadní design a proto měníme strukturu i design webu. Upouštíme od zeleno-šedé a přecházíme na modernější fialovo-růžový design. Avšak tvar loga zůstává v jednobarevném provedení. Více začleňujeme do týmu našeho maskota, kterému říkáme OffSignaut [ofsajnaut] a který Vás provádí webem, newslettery i našimi tiskovinami.

Nová posila týmu

Už nejsme twoman show. Od března vítáme do našeho malého reklamního týmu Týnu, která bude vaše grafické představy měnit ve skutečnost a zároveň pečovat o precizní dokončení výroby.

První stěhování

1. srpna 2017 se stěhujeme do nové, větší provozovny, která nám umožňuje oddělit výrobní část firmy od té kancelářské. Díky tomu můžeme rozšířit své portfolio technologií. Nové prostory jsou přístupné přímo z ulice Jandova 10/3 čímž to k nám máte o něco blíže.

Nové stroje, noví klienti

Začali jsme investovat do nákupu profesionální technologie, ale i do vzdělání, které je pro současné rychlé a moderní tempo nepostradatelné. V současné době se pravidelně účastníme mezinárodních polygrafických akcí, mezi něž patří FESPA, Remadays či Polygraf. Zde je k dispozici celá řada workshopů a stánků s novými a moderními technologiemi. Obzvlášť přínosné jsou pro nás odborné konference a školení, kterých se účastníme. Jakmile se naskytne příležitost, testujeme a zkoušíme vše, čím můžeme stále rozšiřovat nabídku poskytovaných služeb tak, aby nás později nic nezaskočilo.

Naše reklamní agentura OffSign spatřila světlo světa na konci léta roku 2016 a každým dnem se soustředí, aby každému klientovi nabídla jen to nejlepší. Chceme jít stále kupředu a svým klientům nabídnout ty nejmodernější a nejdostupnější druhy materiálů. Díky Vašim zakázkám dostáváme nové výzvy a získáváme nové zkušenosti, které Vám chceme nabídnout.

Postupem času se na nás obrací čím dál více významných klientů mezi něž patří Oxalis, AW Lab, ČP Security, CZC.CZ, ALS, NiceBoy, Bidli, Dekra, Zásilkovna a další, pro něž pravidelně navrhujeme, tiskneme a vyrábíme reklamu. Nerozlišujeme klienty podle velikosti a každému rádi nabídneme plnou pozornost a profesionální přístup, který zajistí výsledek, se kterým bude spokojený.

Jak to všechno vzniklo?

Stejně jako na počátku každého velkého projektu, i u nás vše začalo nápadem, který se postupně proměnil v realitu. Původním záměrem byl pouze malý projekt dvou nadšenců do reklamy, kteří chtěli v oblasti reklamy a tisku vytvořit něco nového, kde bude na první místě zákazník.   Bohužel jsme však s tímto druhem reklamy neměli žádné zkušenosti. Jirkův obor byl do té doby online marketing, kterému se věnoval poslední 4 roky, a Pavel studoval ČVUT.

Vše jsme se na začátku učili metodou pokus/omyl. Strávili jsme desítky hodin sledováním tutoriálů a dalších videí z oblasti výroby reklamy a tisku na YouTube. Prošli jsme stovky zahraničních stránek a diskuzních fór, na nichž jsme hledali informace, které v českém jazyce takřka neexistují. Hnacím motorem pro nás bylo nadšení a obrovský zájem o tiskové a polygrafické technologie. Z počátku jsme používali levné a základní vybavení a domnívali jsme se, že budou pro náš záměr i nabízené služby dostačující. Jakmile však začaly narůstat poptávky po našich službách, dospěli jsme k závěru, že je potřeba mít k dispozici profesionální technologie, ale také know-how, které nám pomohou udržet standardy výroby na vysoké a kvalitní úrovni.

Vedení společnosti

Jiří Vrána

Founder & Marketing manager

Po studiích ekonomie si založil svůj první internetový obchod s pánskou kosmetikou. Následovala práce v obchodě a poté v marketingu, kde jako online marketing manager a brand manager působil posledních 5 let. Nyní úspěšně vede firmu OffSign.

Oblíbený materiál

Samolepicí fólie Arlon s extrémně silným lepidlem

Pavel Procházka

Founder & Key Account

Pavel se po studiích ČVUT rovnou vrhnul do světa reklamy. Bez velkých zkušeností se vše naučil svépomocí a dnes se stará o tiskovou a výrobní produkci. Pro jeho nadstandardní přístup k zákazníkům má na starost klíčové klienty.

Oblíbený materiál

Bezlepidlová fólie s mikropřísavkami, kterou lze opětovně nalepit a odlepit.

Jakými stroji a tiskárnami disponujeme?

Všechny naše tiskové a výrobní technologie naleznete v sekci Technologie nebo klikněte na tlačítko Zobrazit.

Chcete o nás vědět více?

Sjednejte si schůzku u Vás nebo u nás, je to na Vás. Sídlíme v Praze 8 – Čimicích.