Buďte ve vesmíru vidět!

Kdo jsme?

Předtím, než se rozhodnete s námi spolupracovat, bylo by fajn se o nás něco dozvědět. Jsme parta mladých lidí nadšených do reklamy a tisku. Výroba reklamy pro nás není jen práce, ale také každodenní vášeň a velké hobby. Vlastníme široké portfolio technologií, které nám každý den pomáhají plnit přání našich klientů. Na prvním místě jste Vy – náš zákazník, který musí být vždy spokojen. Ostatně o tom svědčí i recenze našich současných zákazníků. Jsme nejlépe hodnocená reklamka v Praze, přesvědčte se sami na našich FB stránkách a Google Mapách.

0m
materiálu jsme vám potiskli
0 %
spokojených zákazníků
0
realizovaných zakázek
0
druhů materiálů skladem

Historie OffSign

Rozšiřujeme portfolio našich služeb

Protože jste u nás zvyklí na 100% kvalitu a rychlost dodání, rozhodli jsme se pořídit další technologie, které nám pomohou naší zásadu dodržet. Na jaře jsme prostřednictvím nové CNC řezačky pěnových materiálů rozšířili naše portfolio o výrobu 3D reklamy v podobě trojrozměrných nápisů a dalších motivů, díky kterým budete ve vesmíru ještě více vidět. Uvažujete o nové reklamě a nejste si jistí provedením? Vyzkoušejte 3D písma, která Vám rádi nalakujeme dle Vašich firemních barev a nainstalujeme.

Mrkněte na fotky realizací 3D reklamy

Náš tým

Jiří Vrána

Founder & Marketing manager

Po studiích ekonomie si založil svůj první internetový obchod s pánskou kosmetikou. Následovala práce v obchodě a poté v marketingu, kde jako online marketing manager a brand manager působil posledních 5 let. Nyní úspěšně vede firmu OffSign.

Oblíbený materiál

Samolepicí fólie Arlon s extrémně silným lepidlem

Pavel Procházka

Founder & Production manager

Pavel se po studiích ČVUT rovnou vrhnul do světa reklamy. Bez velkých zkušeností se vše naučil svépomocí a dnes se stará o tiskovou a výrobní produkci. Pro jeho nadstandardní přístup k zákazníkům má na starost klíčové klienty.

Oblíbený materiál

Bezlepidlová fólie s mikropřísavkami, kterou lze opětovně nalepit a odlepit.

Hledáme obchoďáka!

Sales manager

Více info pod hvězdičkou ↑

Menu

Pro více informací klikněte na ZDE.