Reklamní předměty

Jak připravit grafiku?

Chcete si grafiku pro výrobu reklamy připravit sami a nejste si jisti jak na to? Mrkněte na náš návod.

Potřebujete grafiku?

Využijte našich grafických služeb pro následný tisk či reklamní aplikace.

Pro potisk našich reklamních předmětů používáme různé druhy technologií dle jednotlivých předmětů.

Přímý UV tisk

UV LED tiskárna Mimaki UJF-3042MkII pro přímý potisk předmětů s velikostí tisku A3 a výškou 153 mm s vysokým rozlišením, vč. bílé barvy a UV laku. Možnosti tisku na širokou škálu předmětů a materiálů. Vhodná technologie k potisk plastových karet, dárkových předmětů, propisek, zapalovačů, obalů, štítků, nálepek, CD-DVD, informačních značení, cedulek, krytů na mobily a ovládacích panelů elektronických zařízení, označení dalších průmyslových výrobků, či reklamních předmětů.

Výhody technologie:

  • Expresní potisk reklamních předmětů od 1 kusu
  • Tisk bílou barvou
  • Výroba prototypů
  • Potisk jakéhokoliv* předmětu do formátu A3 a výšky 15cm

Digitální transferový tisk

Je technologie, při které se digitálně potiskne speciální čirá fólie požadovaným motivem, za vysoké teploty a tlaku se opatří lepicí vrstvou která se přichytí pouze na místech motivu a následně se motiv nažehlí na předmět. Tímto druhem potisku lze opatřit širokou škálu předmětů a povrchů. Potisk probíhá v plochém tepelném lisu, kde se za vysoké teploty a tlaku do předmětu natiskne motiv. Lze potisknout téměř jakýkoliv plochý předmět, který odolá tomuto procesu. Maximální velikost potisku je rozměr cca A3 (277x400mm). Není problém potisknout batohy, kabelky, filcové a neoprenové obaly, malá zrcadla, kuchyňské prkénko, obaly na tablety a notebooky, kovové přívěsky, keramické obklady, kožené peněženky, plexisklo tabulky, a mnoho dalšího. Předměty potisklé touto technologií nedoporučujeme mýt v myčce nádobí. Díky tisku bílou barvou lze potisknout také tmavé a černé předměty, dokonce i ty, které si sami donesete.

Sublimační tisk

Je technologie, při které se za vysoké teploty inkoust „vpije“ (sublimuje) přímo do polyesterové vrstvy, kterou musí být předmět opatřen. Z tohoto důvodu nelze například potisknout každý nebo dokonce vlastní hrnek. Při potisku textilních materiálů je nutné použít polyesterové tkaniny či tkaniny s min. obsahem umělých vláken 60%. Výsledný kvalita tisku je nepřekonatelná. Zářivé a plné barvy Vás ohromí. Hrnky a další kuchyňské předměty lze při sublimačním potisku umývat v myčce nádobí.

K potisku reklamních a dárkových předmětů využíváme nejmodernější UV technologii pro přímý potisk předmětů do velikosti A3 a výšky 153mm. Lze tak potisknout téměř jakýkoliv materiál – plast, kov, dřevo, kůže, papír, sklo, plexisklo, guma atp. Při výrobě reklamních předmětů na míru (viz obrázek) kombinujeme UV tisk a laserový ořez materiálu.

Potřebujete reklamní předměty s potiskem?

U našich dodavatelů na skladech jsou tisíce předmětů, které lze potisknout, proto nám prosím napište svou představu.