Velkoformátový tisk

Potřebujete vytisknout něco velkého?
Jak připravit grafiku?

Chcete si grafiku pro výrobu reklamy připravit sami a nejste si jisti jak na to? Mrkněte na náš návod.

Potřebujete grafiku?

Využijte našich grafických služeb pro následný tisk či reklamní aplikace.

Rychlé dodání

Nejrychlejší výroba samolepek v Praze a okolí.

Materiály skladem

Velký výběr skladových materiálu pro reklamní výrobu a tisk.

Nejlepší hodnocení

Máte nás rádi, máme od Vás jen ta nejlepší hodnocení. Děkujeme!

Máte zájem o velkoformátový tisk?

Nejrychlejší způsob jak získat cenu a podrobnosti je poslat nám poptávku. Obratem Vám odpovíme.

Výrobní technologie:

Tiskneme na vlastních velkoformátových a produkčních strojích značky HP, Mimaki a Roland. Kombinujeme latexovou technologii ( např. interiérové tapety)  a eco-solventní tisk (např. polepy aut) dle potřeby a nejlepších požadovaných výsledků.
Možnosti dokončení tisku (pro více info klikněte na jednu z voleb):
Laminace Formátování Tvarový ořez Aplikace a Instalace

Nenašli jste materiál, který hledáte?

Na stránkách nejsou uvedeny všechny dostupné materiály, z tohoto důvodu nás prosím kontaktujte.

Tvarový ořez

Nejčastěji se tvarový ořez používá u samolepek, které se po vytištění vyříznou do Vámi definovaného tvaru. Tzv. Kiss Cut prořízne pouze samolepicí vrstvu a podkladový papír (liner) neporuší. Výsledkem jsou samolepky dodané v roli. Pokud si přejete nařezání do archů či Die Cut – tvarový ořez vč. prořezu lineru, kontaktujte nás.

Soubor s tiskovými daty musí obsahovat samostatnou vrstvu s vektorovou cestou, která je vytvořena z nadefinované přímé barvy (ideálně 100% M) pojmenované CutContour. Takto pojmenovanou cestu rozpozná řezací plotr a vytvoří ořez.

Laminace

Jednostranné laminování (potažení výtisku čirou fólií) zaručí Vašemu tisku stálobarevnost, ochranu proti otěru a UV záření. Laminační fólie může být lesklá, matná, strukturovaná např. pro podlahové samolepky či speciální popisovatelné nebo antigraffiti. Doporučujeme laminovat hlavně aplikace pro venkovní použití a polepy aut.

Formátování

Formátování provádíme dle ořezových značek, kterými jsou opatřeny Vaše tiskoviny. Pokud se jedná o tisky, které budeme také aplikovat, je nutné nechat na tiscích přesah a seříznout na čistý formát až po aplikaci. Pokud si přejete jiné formátování, dejte nám vědět.

Aplikace a instalace

Součástí našeho týmu je i zkušený aplikátor reklamy, který provádí jakýkoliv druh instalace a aplikace námi vyrobené reklamy a polepů. Polepy výloh, polepy aut, aplikace samolepicích tapet, instalace štítů a boxů a dalších.