Jsme reklamka

print

Velkoformátový tisk

Velkoplošný tisk polepů, plachet, plakátů a fotografií, potisk okenních a magnetických fólií, tapet, textilií a dalších materiálů.

Samolepky

Malé, velké, kulaté, tvarované, na okno, na stěnu, na podlahu, na auto, silně lepivé, magnetické, statické, bezpečnostní, zrcadlové, reflexní a hooooodně dalších samolepek.

directions_car

Polepy aut

Z široké škály samolepicích fólií určených na dopravní prostředky vám vyrobíme designové i reklamní polepy vč. magnetických a snímatelných.

Digitální tisk

Expresní tisk letáků, vizitek, plakátů, brožur, poukázek a dalších třeba firemních tiskovin včetně laminace, metalického efektu, speciálních a ochranných prvků.

Výroba reklamy

Komplexní výroba reklamních polepů, deskových a prezentačních nosičů s potiskem, komerčních a světelných realizací včetně aplikace, instalace a deinstalace.

Potisk textilu

Plnobarevný potisk textilu vč. tisku bílou barvou na tmavé materiály. Naše kvalitní a dobře padnoucí trička, mikiny a další textil si zamilujete. Výroba od 1 kusu.

3D nápisy a loga

Už vás vývěsní štíty a ploché světelné boxy přestaly bavit? Pak přejděte do třetího rozměru! Zvolte 3D nápisy, loga a další motivy s možností podsvětlení.

Ostatní služby

3D samolepky (vlastní výroba), razítka, grafické a DTP služby (in-house), blueprinty dopravních prostředků, vizualizace a konzultace reklamy.

Vyrobili jsme

Proč vybrat pro realizaci OffSign?

Sice se nemůžeme chlubit přednostmi velkých firem, které nejen díky dotacím kazí reklamní trh v naší zemi, zato máme jiné přednosti, které stejně jako ostatní spokojení zákazníci jistě oceníte.

Jsme mladý tým několika lidí, které reklama a design opravdu baví.

K problémům se stavíme čelem a vždy je řešíme ke 100% spokojenosti zákazníka.

Od září 2016 jsme obsloužili více jak 340 skvělých a spokojených zákazníků.

Nedisponujeme týmem 130 zaměstnanců a 12 obchodníků

Nejsme na trhu 25 let.

Nemáme 15 poboček po Praze a 33 po celé ČR.

timer

Expresní výroba

Expresní není jen slovo, u nás expresní znamená rychle. Všechny zakázky vyrábíme v nejrychlejším možném čase. Přesvědčte se.

Zákaznický servis

Jste pro nás velmi důležití a proto se snažíme udělat vše pro to, abychom společně nalezli optimální řešení vašich reklamních potřeb.

Vlastní stroje

Disponujeme širokým portfoliem strojů, které nám pomáhají vyrobit a dokončit vaše zakázky ve špičkové kvalitě a v rekordním čase.

OffSign v číslech

0 m
materiálu jsme vám potiskli
0 %
spokojených zákazníků
0
realizovaných zakázek
0
druhů materiálů skladem

Naši spokojení klienti

Reálné recenze našich zákazníků

Další opravdové recenze naleznete na našich sociálních sítích.

Sjednejte si s námi schůzku

Vyslechneme vaše potřeby a navrhneme optimální řešení reklamy podle aktuálních trendů.