1. Úvodní stránka
 2. /
 3. Eshop
 4. /
 5. Výroba reklamy
 6. /
 7. Roll-upy
 8. /
 9. Roll-up Style 100x200cm

Roll-up Style 100x200cm

Kvalitní, designový Roll-up s nastavitelnými nohami pro nerovné povrchy. Včetně tisku grafiky na prémiová saténový film.

Termín dodání

Nahrajte Vaší grafiku

Vyber soubor
  2.290,00  bez DPH
  Katalogové číslo: SPA340-100
  Kategorie: Roll-upy, Výroba reklamy
  Popis

  Máte-li ty vysoké požadavky na kvalitu a designové zpracování a zároveň chcete při své prezentaci zaujmout pak je Roll-up Style ideální řešení pro Vás.
  Roll-up s designovým tvarem kazety, jednoduchým ovládáním a rychlým sestavením disponuje stabilní hliníkovou konstrukcí, která si i přes svou robustnost a odolnost zachovává velice příjemnou lehkost.

  Součástí je i tisk na prémiový saténový PP filmy, na kterém bude Vaše grafika zářit. Pro tisk nikdy nepoužíváme banner, který není dostatečně pevný a po několika použití se kroutí a ohýbá.

  U všech provedení se montáž provádí skrze horní zaklapávací profil a kvalitní 3M lepící pásku. Díky lehké manipulovatelnosti a snadnému přenosu pomocí polstrované brašny je Roll-up vhodný také k častému transportu, aniž by se on sám či váš motiv porušil.

  Další informace
  Váha: 5,36 Kg
  Rozměr složeného roll-upu: 1050 (š) x 2105 (v) x 200mm (h)
  Barva: Stříbrná
  Šablona ke stažení

  Stáhněte si šablony pro Roll-up

  Šablony pro přípravu grafiky pro tisk roll-upu. Soubor obsahuje formáty 85x200cm a 100x200cm.

  Odborná veřejnost

  Jste reklamní agentura?

  Pro odbornou veřejnost poskytujeme individuální ceny. Zaregistrujte se a po ověření získáte přístup k výhodnějším cenám.

  Nemáte grafiku?

  Nemáte vlastní grafické podklady?

  Potřebujete vytvořit grafiku pro tisk či reklamní aplikaci? Podívejte se do sekce Příprava grafiky nebo si nás najměte na grafické práce.

  Související produkty

  Menu