Sleva
 1. Úvodní stránka
 2. /
 3. Eshop
 4. /
 5. Výroba reklamy
 6. /
 7. Roll-upy
 8. /
 9. Roll-up Standard 100x200cm

Roll-up Standard 100x200cm

Prvotřídní ekonomický roll-up se zesíleným krytem, který poskytuje větší stabilitu a životnost. Včetně tisku grafiky na prémiová saténový film.

Termín dodání

Nahrajte Vaší grafiku

Vyber soubor
  1.690,00  990,00  bez DPH
  Katalogové číslo: SPA332-100
  Kategorie: Roll-upy, Výroba reklamy
  Popis

  Provedení standard patří mezi nejpoužívanější reklamní Roll-up systémy. Tento prezentační stojan s hliníkovou konstrukcí si svou oblibu získal díky své lehkosti, mobilitě a elegantnímu designu. Díky zesílenému krytu je u Roll-upu zabezpečena větší stabilita a životnost.

  Součástí je i tisk na prémiový saténový PP filmy, na kterém bude Vaše grafika zářit. Pro tisk nikdy nepoužíváme banner, který není dostatečně pevný a po několika použití se kroutí a ohýbá.

  Tento rollup stojan má hliníkovou zaklapávací horní lištu, díky níž je instalace jakéhokoliv motivu velice jednoduchá, a k přichycení ke konstrukci se používá značková 3M páska. Motiv se roluje do základny, díky čemuž je chráněn proti poškrábání a je ho tak bez problémů možné stále přenášet a znovu vystavovat. Stačí vysunout, vzadu podepřít opěrnou tyčí a reklamní stojan je hotov. Perfektní stabilitu Roll-upu Standard zajišťuje základna širokých noh a ochranu při transportu nylonová taška.

  Další informace
  Rozměr složeného roll-upu: 1016 (š) x 2090 (v) x 350mm (h)
  Váha: 2,56kg
  Barva: Stříbrná
  Šablona ke stažení

  Stáhněte si šablony pro Roll-up

  Šablony pro přípravu grafiky pro tisk roll-upu. Soubor obsahuje formáty 85x200cm a 100x200cm.

  Odborná veřejnost

  Jste reklamní agentura?

  Pro odbornou veřejnost poskytujeme individuální ceny. Zaregistrujte se a po ověření získáte přístup k výhodnějším cenám.

  Nemáte grafiku?

  Nemáte vlastní grafické podklady?

  Potřebujete vytvořit grafiku pro tisk či reklamní aplikaci? Podívejte se do sekce Příprava grafiky nebo si nás najměte na grafické práce.

  Související produkty

  Menu