Naše práce

ČP Security

Česká pošta Security, s.r.o., zajišťuje komerční bezpečnostní služby na území ČR, EU i mimo EU, jak pro své stálé, tak jednorázové klienty.

Oxalis

Česká společnost s dvaceti pěti letou historií a moderním přístupem ke zdravému životnímu stylu. Řadí se mezi přední evropské výrobce a distributory sypaného čaje a plantážní kávy.

AW LAB

AW LAB je významná italská maloobchodní společnost zaměřená na sportovní styl. Celá síť má více než 200 prodejen.

CZC

CZC je ryze český internetový obchod s počítači a elektronikou. V sortimentu nabízí přes 40 000 druhů produktů od notebooků přes mobilní telefony až po IT speciality.

4F

Polská značka 4F existuje již řadu let, zabývá se výrobou kvalitního sportovního oblečení a sportovních doplňků.

Coca-Cola

Coca Cola HBC Česko a Slovensko je výrobce, prodejce a distributor značkových nealkoholických nápojů společnosti The Coca‑Cola Company.

Dialog Jessenius

Dialog Jessenius má za cíl rozšířit informovanost široké veřejnosti o závažných onemocněních, rizikovém chování, s přáním zlepšit komunikaci mezi zdravotníky, pacienty a rodinnými příslušníky.

TOP09

TOP 09 je česká liberálně konzervativní středopravicová politická strana vzniklá v roce 2009.

Nová zelená úsporám

Program Ministerstva životního prostředí administrovaný Státním fondem životního prostředí ČR zaměřený na úspory energie a obnovitelné zdroje energie v rodinných a bytových domech.

ABB

Společnost ABB je lídrem v oblasti inovativních technologií, jenž v úzce spolupracuje se zákazníky z oblasti energetiky, průmyslu, dopravy a infrastruktury.

ALS

ALS Czech Republic provozuje moderní analytické laboratoře akreditované ČIA. Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti chemických, radiochemických, mikrobiologických a fyzikálních měření.

Make-up Institute

Hlavní náplní Make-Up Institutu je a vždy bude výuka líčení!

SULCO

SULCO Automotive Group, s.r.o., se zabývá managementem kvality v oblasti automobilového a leteckého průmyslu.

Nice Boy

Společnost RTB media s.r.o. se zaměřuje na velkoobchodní zastoupení značek Niceboy® a SJCAM v České republice a na Slovensku.

VZS

Naše činnosti spočívá převážně v zajištění hladinové záchranné služby a provozu koupaliště Rolava v Karlových Varech.

Upozornění: Dle odstavce d) § 1837 nového občanského zákoníku platného od 1.1.2014 spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy v případě dodávky zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.