Volná místa

Parťák do výroby reklamy

Láká tě poznat svět reklamy a profesionálního tisku? Jsi pečlivý/á, trpělivý/á s citem pro grafiku ? Baví tě různorodá práce v mladém kolektivu? Pak rozhodně čti dál, protože u nás se nudit rozhodně nebudeš!

Pro naší reklamku a digitální tiskárnu hledáme šikovného parťáka na částečný úvazek (do budoucna na plný), který bude mít na starosti zpracování grafických dat a hlavně výrobu samotné reklamy. Naučíš se připravovat data pro profesionální tisk, ovládat velkoformátovou a produkční malonákladovou tiskárnu, vytvářet řezanou grafiku, tisknout na trička, tašky a další materiály, budeš se účastnit aplikací reklamy u klientů atp.

Kdo jsme?
Jsme mladá reklamka & expresní tiskárna s širokým portfoliem tiskových, polygrafických a marketingových služeb včetně velkoformátového a malonákladového tisku, potisku textilu, výroby 3D samolepek a polepů aut. Sídlíme ve Vysočanech, kde probíhá i samotná výroba. Projdi si web kde najdeš vše co děláme.

Náplň práce:

  • Zpracování a příprava tiskových dat pro výrobu
  • Samotná výroba produktů portfolia naší agentury (velkoformátový a malonákladový tisk, řezaná grafika, potisk textilu, atd.)
  • Aplikace reklamy u klientů
  • Administrativa spojená s výrobou
  • Občasné grafické práce (úprava grafiky klientů)

Co od tebe očekáváme?

  • Zájem o polygrafii a reklamu
  • Střední až pokročilou znalost programů Adobe – Photoshop, Illustrator a InDesign
  • Pečlivost a trpělivost (velmi důležitá vlastnost pro výrobu)
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Zkušenost s reklamou výhodou

Nabízíme:

  • Příležitost proniknout do světa reklamní agentury a profesionální tiskárny
  • Různorodou a zajímavou práci na různých projektech
  • Možnost využít naše technologie za výhodných podmínek pro vlastní potřebu
  • Přátelskou a neformální atmosféru
  • Zaškolení do světa reklamy
  • Odborná školení a kurzy
  • Kancelář ve Vysočanech
  • Nástup možný dle dohody
  • Odpovídající platové ohodnocení vč. bonusů

A vůbec, pojďme si o tom popovídat osobně! Pošli nám svůj životopis vč. odkazu na linkedin profil a krátké povídání o tom, proč bys chtěl/a pracovat s námi na jirka@offsign.cz a domluvíme se!

Upozornění: Dle odstavce d) § 1837 nového občanského zákoníku platného od 1.1.2014 spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy v případě dodávky zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

Created by Webies.cz

Do you want massive traffic?
Dignissim enim porta aliquam nisi pellentesque. Pulvinar rhoncus magnis turpis sit odio pid pulvinar mattis integer aliquam!
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia montes
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico vutario
  • Montes vutario lacus quis preambul den lacus
  • Leftomato denitro oculus softam lorum quis
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix digit
  • Dualo fitemus lacus quis preambul pat turtulis
* we never share your e-mail with third parties.